Merhabalar Sevgili Forum Arkadaşları Geçen Ayın 15 inde Babamı Karın Ağrısı Şikayeti İle Özel Bir Hastanenin Dahiliye Bölümüne Götürdüm Orada Babamın Tomografi Ultrasyon Ve Kan Tahlilini Aldılar Doktor Sonuçlara Baktıktan Sonra Alel Acele Bizi Aynı Hastanenin Kardiyoloji Bölümüne Sevk Etti Damar Tıkanıklığı Var Diye Kardiyoloji Doktoruna Asıl Sıkıntının Ağrının Karnında Olduğunu Tekrar Söyledim Doktor Onun Aciliyeti Yok Şuan Dedi ve Kalp Damarı Tıkalı Anjio Olması Lazım Dedi Bizde Tamam Dedik Ve Anjio Oldu Orda Anjiodan Sonra Damarlar Açılmadı Bypass (Açık Kalp Ameliyatı) Olması Lazım Dedi Hastane Koşullarını Beğenmediğimiz İçin Daha İyi Bir Hastane Aradım Şuan İsmini Vermek İstemiyorum Buldum Bir Hastane Babamın Anjio CD sini Ve Diğer Tahlil Sonuçlarını Kalp Cerrahına Verdim ve Onada Aynı Şekilde Babamın Asıl Sıkıntısının Karın Ağrısı Olduğunu Söyledim Tahlilllere Baktıktan Sonra Oda Bypss Olması Lazım Karın Ağrısına Sonra Bakarız Dedi ve Babam Bypass Oldu Sonra Taburcu Ettiler eve Geldiğinde Yediği Herşeyi Kusuyordu Su Bile İçse Kusuyordu Hemen Bypss Olduğu Hastanenin Acil Servisine Götürdüm Acil Doktoru Müdahale Etti ve Sol Kolon Kalın Bağırsağında Timör var Dedi Ameliyat Olması Gerekiyormuş Ama Yeni Bypass Olduğu İçin Çok Riskliymiş Ameliyatı Bizi Üniversiteye Sevk Etmek İstedi Ben Hayır Babam Burda Tedavi Olacak Dedim Oda Bizim Burda Boş Yoğun Bakım Yok O Yüzden Üniversiteye Sevk Etmek Zorundayız Dedi Genel Cerrahi Doktorunu Bekledim Geldi Onunla Konuştum Oda Dedi Burda Tedavi Edemeyiz Böbrek Değerleri Çok Düşük Diyaliz Gerekebilir Diyaliz Cihazıda Yok Bizde Dedi Yani Babamın Durumunu Ağır Gördüler Ve Hastanelerinin Adı Kirlenmesin Diye Israrla Fakülteye Sevk Ettiler Çünkü Diyalizlik Bir Durumun Olmadığını Üniversite Doktoru Söyledi Üniversiteye Getirdik Bağırsağında Timör Olduğunu Söylediler Hemen Müdahale Ettiler Üniversitede de Babam Yeni Bypass Olmasına Rağmen Onu İzole Oda Diye Bir Odada Yatırdılar O Odada Çok Sıcak Olduğu İçin Enfeksiyon Kapıp Rahmet Etti Bu Konu Hakkında Bilgilerinizi Yardımlarınızı Bekliyorum 3 Hastaneye de Dava Açmayı Düşünüyoruz.