Öncelikle herkese kolay gelsin zor bir mesleğiniz var ve yanısıra bizlere de burdan yardımcı olmaya çalışıyorsunuz teşekkürler, konuya girmem gerekirse benim problemim şu, bir sitenin dükkan kiracısıyım ben işyerini kiralarken bu sitenin elektrik kesintilerine karşı jeneratörü vardı ve ben faydalanıyordum bu jeneratör bir süre önce arızalandı ve yenisi ile değiştirildi fakat yeni takılan jeneratörden benim işyerimi mahrum bıraktılar ki yönetime nedenini sorduğumda mal sahibi jeneratör parası ödememiş, ayrıca mal sahibimde aynı sitede oturuyor yönetimin mal sahibi ile olan alcak vereceğinden dolayı yönetim bana bu şekilde uygulamada bulunabilir mi ? Yine konuyla bağlantılı olduğu için yazıyorum, sitenin genel kullanım alanlarının elektrik borcu var ve ödemiyorlar dolayısıyla elektrikleri kesiliyor fakat elektrik kurumu sadece sitenin genel kullanım alanlarının değil de ana trafodan tüm sitenin elektriğini kesiyor ben faturalarımı düzenli ödeyen biri olarak bu kesintiye maruz kalıyorum, elektrik kurumunuzda böyle bir uygulama Hakkı var mı ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim herkese kolay gelsin.