+ Konuyu Yanıtla
2 / 3 Sayfa İlkİlk 123 SonSon
11 den 20´e kadar toplam 29 ileti bulundu.
    Nerede
    İZMİR
    İletiler
    20.772
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Bu sitenin amaçı sorulara cevapmı milleti yargılama düşüncelermi?

Alıntı meram12 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    adam haksız değil bak bir şikayet olunca nasılda 8-10 tane cevap yazıyorsunuz milletin derdi sizimi gerdi değilmi kandırın milleti vaatte bulunup üye sayısını çoğaltın sonra mecburmuyuz bilmem ne hayali rütblerle çocuk oyunlarındaki gibi amiri memuru aynı düdüğü çalan herkes birleşmiş.size bişey dokundurunca 8 kişi anında cevap vermiş yalanmı utanın kendinizden insanları kandırmayın avukat olacaksınız bu yaptığınız sahtekarlık değilmi insanlar buraya chat yapmaya gelmiyor heralde danışmak için geliyor mecbur değilsiniz ama 100 kişi okuyupta cevap yazmıyorsa buraya gelen dertli insanlarda verdiğiniz vaat karşısında cevap bekleme hakkı var.böyle kafalarla dolu diyor biri sendeki kafada üstte yazdığım kafa biride noktalama işaretiymişde bilmem neymiş.kusura bakın bakmayın ama bende sizin bilgiğsiz olduğunuzdan şüpheliyim.buraya yazdığım insanların tavırlarını görünce bence siz değil noktaya virgüle değmezsiniz .
    Hayır anlamadığım şey,
    soruyu bu gece saat 03:46 da sormuşsunuz, https://www.hukuki.net/showthread.php...den-yapilmiyor
    12:30 da cevap yok mu demişsiniz,
    12:40 ta veryansın. Kim nerede ne vaadinde bulundu , gel noolursun üye sayımız artsın mı dendi herhangi bir yerde ? Ne bu şiddet bu celal?

Hukuki NET Güncel Haber

Bu sitenin amaçı sorulara cevapmı milleti yargılama düşüncelermi? konulu yargıtay kararı ara
    Bu sitenin amaçı sorulara cevapmı milleti yargılama düşüncelermi? konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    K.Maraş
    İletiler
    10
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

Erdogan bey. Sizin nasilsa tuzunuz kuru. Insanlarin cani yaniyo ama birileri imla kurali diyor. Evet imla kurali guzel hos ama canim yaniyosa benene !!! Evet kimseye cevap vermek zorunda degilsiniz ancak ; bizde soru sormak zorundayiz diye sormuyoruzki! Zorunda olmadigin seyi yapmak vicdani guzelliktir. Bir bucuk yil once isyerimi polis basti. Aklim yetmiyor diyerek uye olup konu actim. Sormak icin uyelik zorunluysa , uye olan insan beklentiye girer. Cevap beklemek sucmu? Magdurum yol gosterin dedim o zaman ama gelip mahkeme kurup yargilamaya kalktilar. Sonra birbucuk yil gecti. Deliller toplandi ve uzerine atili sucun islenmedigini, bilirkisi raporlari dogrulamakta ve hala magdurum dedim. Ceza muhakemesi bolumunde konu actim. Illa cevap verin demedim, sitemde etmedim. Ama iki kisi yazmis ve biri magduru oynuyosun demis digeride sen yargilandigin kanunu bilmiyorsun demis. Oysa kanunuda biliyorum, magduruda oynamiyorum. Bu forumda magduru neden oynayayimki? Beni yargilacak olan hukuki.net degilki. Burda gercek olani yaziyoruz. Ancak birileri yalancilikla itham ediyor. Yardimci olmak yerine extra stres ve anlasilmama duygusu. Burada guzel kurallariniz var. Ornek; imla gibi. Insanlara inanmak ve aksi sabit olmadikca aykiri dusunmemek gibi kuralinizda olsa keske. Siz diyosunuz ki ; soru sorun ama cevap vermek zorunda degiliz... guzel...o halde foruma neden giriyosunuz. Insanlarin hukukun ayaklari altinda nasil ezildigi izlemek icinmi? Hukukun arkasinda devletin kudreti ve maddi manevi guc var. Soru soranlarin ise kendini acizce savunmaktan baska bir kudreti ve caresi yok. Sucluyum desen veriyorlar cezayi. Sucsuzum desen kimse inanmiyo. Dogruyu konusmak icin illaki sucmu islemek gerek. Yada sizin ciddiye alip, lutfedip iki satir yazmaniz icin mutlaka suclumu olmak gerek? Masum insanlarin sorulari kaydadegmezmi? Cevap vermeniz icin saat kacta yazmamiz ve kac gun beklemek gerek? Oturarakmi yoksa ayaktami soruyu yazmamiz gerek? Sorulan sorunun cevap zamanasimi varmidir? Herkes soru sorsun ama kimsede mecbur diil ve cevap vermeyin. Vermeyin abi ama simdi bana cevap vereceksiniz. Cunku benim konusmam hukukun uzaginda. Oysa siz hukuk sitesi olmasina ragmen, insanlara terbiye davranis dersleri vermek ister gibisiniz. O yuzden hukuk harici tartismalara hop diye katilip, adap erkan dersi verirken, asil isiniz olan hukuksal sorunlarimla ilgilenmiyosunuz bile. Iste ornek; ceza muhakemesi bolumunde! deliller tamamlanmasina ragmen, hakimin tayini v.s. basligiyla acilmis konu. Saygilar sayin erdogan bey.lutfen beni terslemeden once yazdiklarimin benim dusuncelerim oldugunu, ve bu ulkedede dusunce ozgurlugu oldugunu bir hukukcu olarak unutmayin.yazilarimin geneli imlaya uygun, adap ve terbiye sinirlari icindedir. Olusan ifadeler ise nacizane cesmekes vaziyetin subut bulmus halidir.

İletiler
    5.750
    Blog yazıları
    1
    Dilekçeler Sözleşmeler
    17
    Dosya Yükleme
    53

Tanımlı Cevap: Bu sitenin amaçı sorulara cevapmı milleti yargılama düşüncelermi?

Çok üzgünüz ki okuması yazması olmayan kişilere şimdilik destek olamıyoruz. Mesela site kullanım sözleşmesini okuyamayan, benim yazdığım genel açıklamaları okuyamayanlara doğal olarak HİZMET ! veremiyoruz. Şöyle mahalleye çıkın, bir avukat bulursunuz. Ona sorun bence de... sahtekarız biz nasılsa...

Alıntı meram12 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    adam haksız değil bak bir şikayet olunca nasılda 8-10 tane cevap yazıyorsunuz milletin derdi sizimi gerdi değilmi kandırın milleti vaatte bulunup üye sayısını çoğaltın sonra mecburmuyuz bilmem ne hayali rütblerle çocuk oyunlarındaki gibi amiri memuru aynı düdüğü çalan herkes birleşmiş.size bişey dokundurunca 8 kişi anında cevap vermiş yalanmı utanın kendinizden insanları kandırmayın avukat olacaksınız bu yaptığınız sahtekarlık değilmi insanlar buraya chat yapmaya gelmiyor heralde danışmak için geliyor mecbur değilsiniz ama 100 kişi okuyupta cevap yazmıyorsa buraya gelen dertli insanlarda verdiğiniz vaat karşısında cevap bekleme hakkı var.böyle kafalarla dolu diyor biri sendeki kafada üstte yazdığım kafa biride noktalama işaretiymişde bilmem neymiş.kusura bakın bakmayın ama bende sizin bilgiğsiz olduğunuzdan şüpheliyim.buraya yazdığım insanların tavırlarını görünce bence siz değil noktaya virgüle değmezsiniz .
    Hukuki Net - Hukuk Arama Motoru - İyi günler Türkiye, her nerede uyuyor veya uyutuluyorsan!

İletiler
    5.750
    Blog yazıları
    1
    Dilekçeler Sözleşmeler
    17
    Dosya Yükleme
    53

Yani herkes sizinle ilgilensin, kendi işini, görevini ihmal etsin, evine de sizin teşekkürünüzü götürsün öyle mi? Sizden başka kimse soru sormuyor mu acaba? Ne iş yaptığınızı merak ettim, bahşederseniz sevinirim... Üstelik Polis'e hesap soramamışsınız, adalet sistemine soramamışsınız, gücünüz bize mi yeter diye sorasım geldi ama bila bedel (ücretsiz) bu yardım sitesini de pek hakir görmeniz çok da şık değil. Not: Erdoğan beyin tuzuyla ilgilenmeniz de pek bir manidar...
    Sizin düşünce özgürlüğünüz olduğunu kabul ediyor, diğer insanların da sizin düşüncelerinize yanıt vermeme özgürlüğünün varlığını da kabul etmenizi diliyorum !

Alıntı mgün rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Erdogan bey. Sizin nasilsa tuzunuz kuru. Insanlarin cani yaniyo ama birileri imla kurali diyor. Evet imla kurali guzel hos ama canim yaniyosa benene !!! Evet kimseye cevap vermek zorunda degilsiniz ancak ; bizde soru sormak zorundayiz diye sormuyoruzki! Zorunda olmadigin seyi yapmak vicdani guzelliktir. Bir bucuk yil once isyerimi polis basti. Aklim yetmiyor diyerek uye olup konu actim. Sormak icin uyelik zorunluysa , uye olan insan beklentiye girer. Cevap beklemek sucmu? Magdurum yol gosterin dedim o zaman ama gelip mahkeme kurup yargilamaya kalktilar. Sonra birbucuk yil gecti. Deliller toplandi ve uzerine atili sucun islenmedigini, bilirkisi raporlari dogrulamakta ve hala magdurum dedim. Ceza muhakemesi bolumunde konu actim. Illa cevap verin demedim, sitemde etmedim. Ama iki kisi yazmis ve biri magduru oynuyosun demis digeride sen yargilandigin kanunu bilmiyorsun demis. Oysa kanunuda biliyorum, magduruda oynamiyorum. Bu forumda magduru neden oynayayimki? Beni yargilacak olan hukuki.net degilki. Burda gercek olani yaziyoruz. Ancak birileri yalancilikla itham ediyor. Yardimci olmak yerine extra stres ve anlasilmama duygusu. Burada guzel kurallariniz var. Ornek; imla gibi. Insanlara inanmak ve aksi sabit olmadikca aykiri dusunmemek gibi kuralinizda olsa keske. Siz diyosunuz ki ; soru sorun ama cevap vermek zorunda degiliz... guzel...o halde foruma neden giriyosunuz. Insanlarin hukukun ayaklari altinda nasil ezildigi izlemek icinmi? Hukukun arkasinda devletin kudreti ve maddi manevi guc var. Soru soranlarin ise kendini acizce savunmaktan baska bir kudreti ve caresi yok. Sucluyum desen veriyorlar cezayi. Sucsuzum desen kimse inanmiyo. Dogruyu konusmak icin illaki sucmu islemek gerek. Yada sizin ciddiye alip, lutfedip iki satir yazmaniz icin mutlaka suclumu olmak gerek? Masum insanlarin sorulari kaydadegmezmi? Cevap vermeniz icin saat kacta yazmamiz ve kac gun beklemek gerek? Oturarakmi yoksa ayaktami soruyu yazmamiz gerek? Sorulan sorunun cevap zamanasimi varmidir? Herkes soru sorsun ama kimsede mecbur diil ve cevap vermeyin. Vermeyin abi ama simdi bana cevap vereceksiniz. Cunku benim konusmam hukukun uzaginda. Oysa siz hukuk sitesi olmasina ragmen, insanlara terbiye davranis dersleri vermek ister gibisiniz. O yuzden hukuk harici tartismalara hop diye katilip, adap erkan dersi verirken, asil isiniz olan hukuksal sorunlarimla ilgilenmiyosunuz bile. Iste ornek; ceza muhakemesi bolumunde! deliller tamamlanmasina ragmen, hakimin tayini v.s. basligiyla acilmis konu. Saygilar sayin erdogan bey.lutfen beni terslemeden once yazdiklarimin benim dusuncelerim oldugunu, ve bu ulkedede dusunce ozgurlugu oldugunu bir hukukcu olarak unutmayin.yazilarimin geneli imlaya uygun, adap ve terbiye sinirlari icindedir. Olusan ifadeler ise nacizane cesmekes vaziyetin subut bulmus halidir.
    Hukuki Net - Hukuk Arama Motoru - İyi günler Türkiye, her nerede uyuyor veya uyutuluyorsan!

Nerede
    istanbul
    İletiler
    1
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Şu foruma biraz ilgi gösterseniz, Erdoğan denen şahsın forumda sürekli sorun çıkarıp, tartışma çıkardığını, bir şekilde bir bahane bulup milleti banladığını, bahane bulamayıncada durup dururken banladığını görürsünüz.

Misal konuya bakın;

https://www.hukuki.net/showthread.php...inavi-cozum-mu

Kendide nedensiz banladığının farkındaki şöyle yazmış "bu üyelik sonsuza (yada bir başka yönetici tarafından tekrar serbest bırakılıncaya kadar) sitemizden uzaklaştırılmıştır....alacağın her yeni üyelik te ilk mesajdan sonra aynı işlemi görecektir."

Yukardaki mesajda da üye bakın ne yazmış; "Saygilar sayin erdogan bey.lutfen beni terslemeden once yazdiklarimin benim dusuncelerim oldugunu, ve bu ulkedede dusunce ozgurlugu oldugunu bir hukukcu olarak unutmayin."

Başka bir konuda yazdığını başka bir yerde yazmışlar;
    http://www.bildigingibidegil.com/viewtopic.php?t=92

Bunlar dışında biraz araştırılırsa birçok örnek bulunabilir. Kendisi şöyle davranmakta.

1-Öncelikle üyeye ters veya ukalaca veya irrite edici bir cevap yazmakta.
    2-Üye ters bir cevap yazarsa, "burda ücretsiz yardım ediyoruz vs." diyip banlamakta.
    3-Üye normal davranırsa, üyeye daha da sinir olmakta ve sürekli mesajlarını takip edip, başka konularda araya girerek taciz etmekte, ters cevap karşısında yine banlamakta.
    4-Üye yine istediği gibi tepki vermezse imla kuralı gibi birşey bulup banlamakta
    5-ve en nihayetinde birşey bulamazsa yukardaki örnekteki gibi "sıkıldım senden" diyerek banlamakta.

Erdoğan bey'in ters tutumunun, düşünce özgürlüğüne asla tahammülü olmadığının ve adeta zevkle yardım isteyen insanları durup dururken banlamasının açıklamasını inanın bilmiyorum ama, kendisinin benim üyeliğim zamanında garip kelimelerle tuhaf davranışlar sergilediğinide söylemeliyim. Bana konunun ortasında "ponyleri sever misiniz" gibi acaip garip bir sual sormuştu ( https://www.hukuki.net/showthread.php...iz-infaz/page2 ) Vede mutlaka konudan bağımsız olarak biri kendi fikrinin aksine birşey söylediğinde kişisel olarak sataşıyor. aynı linkte örneği mevcut. Kendi alay eden mesajının (ilk mesajı) seviyesinede bakın lütfen.

Forumda benim dışımda o kadar kişi varki, çoğu zaman konu açıyor yada şikayetlerini belirtiyorlar ama Erdoğan denen yönetici hemen banlıyor. Kendisi sürekli üyelerin eski konularınıda incelemekte, buralardan bişey çıkarmı diye bakmakta Sayın admin lütfen foruma bir göz atın. Admin, yönetici ve editör çoğunluksunuz. Çünkü Erdoğan bey banlaya banlaya üye bırakmadı. Ben burda herhangi bir konuda yardım istemiyorum. Forumda bir avukatttan tavsiye istersem, konu açar alırım, banlıysam, yeni üyelikle alırım. Durumun belki farkında olmadığınızı düşündüğüm için yazdım. Sadece tek birşeyi merak ediyorum; Erdoğan bey bu forumun kurucularından mı? sahiplerinden biri mi? Çünkü bu, tavırlarına rağmen hala emekli edilmemesini açıklar. Eğer böyleyse zaten bu mesajımı boşuna yazdım

- - - Updated - - -

Burda 3 üye var kendisi hakkında şikayet eden ve konuyu kilitlemiş direk;

https://www.hukuki.net/showthread.php?126333-Askerlik-sebebi-ile-borclarimi-odeyemedim-devlete-dava-acabilirmiyim/page2

Admin biraz araştırırsa, geçmişte bir sürü konu var üyelerin direk kendisi hakkında aynı şikayetlerde bulunduğu. Bu şekilde olupta banlanmamış çok az üye var tabi

İletiler
    4.436
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Erdoğan denen şahıs dediğin bizim çok kıymetli bir yöneticimizdir.Foruma yıllardır binlerce mesaj atmış sayısız kişiye yardımcı olmuştur.Bu memleketi kurtaran insanların bile memleketin yarısına yaranamadığı düşünülürse burada yapılan karşılıksız hizmettin verilmesi için oluşması gereken durumların velev 3-5 kişide olsa rahatsız etmesi normaldır.Banlanıp farklı isimle geri gelip sanki farklı biriymiş gibi yazılan yazıları anlayacak kadar akıllıyız.Burada bize sayısız kişi teşekkür etmiş, Allah razı olsun demiştir, bazıları da fayda görmesine rağmen onu bile çok görüp cevabını alıp işine bakmıştır.Canları sağolsun.Ama burda tatlı su kurnazlığı yapıp 1 iletili üyeliklerle bu forumda neler neler oluyormuş edasıyla aynı kişi elbette kendince sözde kamuoyu yaratamaz.Biz sileriz bizim 1 dakikamızı alır.Yeniden mail adresi alıp farklı ip den farklı üyelikle sanki farklı kişiymiş gibi buradan daha bugün alınmış üyelikle forumun yıllarına dair yorum yapma yöneticimizi karalamaya kalkmak senin 1 saatini alır.Sıkıntı yok.Biz her şeye açığız.Zaten çekinceğimiz bir şey olsa bu sayfayı anında kaldırırız ancak hiç bir sıkıntımız yok ve tüm üyelerimizin görmesine açığız yapıcı eleştirilere de elbette kulak veririz ancak ''cevap vermek zorundasınız'' yada ''ben imlaya dikkat etmesem de olur oturup uğraşıp gene cevap vereceksiniz'' diyen normal dışı yaklaşımlara elbette gereken cevabı veririz.Burası Ülkenin en iyi, en çok ziyaret edilen ve en saygın hukuk forumu ve öyle de kalacaktır.

Nerede
    samsun
    İletiler
    587
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Sn. BaliReis. yıllar önce üye oldum demişsiniz. Benim gözümde 2 günlük bir üyeden farkınız yok. Bir üyenin bir günde katılımı kadar katılım yapmamışsınız siteye. O yüzden yıllar önce bu siteye üye oldum. Ben buraların eskisiyim. Ben buralarda çok takıldım bu dağlar bu ovalar benim dedemindi vs kafasından çıkınız.

Adminler veya avukatlar sadece düşüncelerde bulunuyor dediniz. Sizin beklentiniz nedir? Burası zaten Türkiye'nin en büyük hukuki görüş formu. Tabiki düşüncelerini herkes istediği şekilde sunacak. Eleştirisini yapacak. Bir insanı büyüten ve geliştiren olumsuz eleştirilerdir. Eksiklikleriniz veya hatalarınız yüzünüze vurulmalı ki bir daha tekrarlamayasınız.

Ahmak vs diyorsunuz. İsterseniz sitenin kurucusu olun. Bu tarz laflar kullandıktan sonra yapılan olumsuz eleştirilere bile değmicek kadar yerlerdesiniz.

Son olarak sitenin yöneticilerinden birisi olsaydım BaliReis olan adını BanlıReis olarak değiştirirdim

Nerede
    Gelsenkirchen, Deutschland
    İletiler
    209
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı Erdoğan Kırcalı rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Allah iniş takimlarina zeval vermesin reis.
    Allah yelkenine zeval vermesin reis.

Nerede
    K.Maraş
    İletiler
    10
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı admin rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Yani herkes sizinle ilgilensin, kendi işini, görevini ihmal etsin, evine de sizin teşekkürünüzü götürsün öyle mi? Sizden başka kimse soru sormuyor mu acaba? Ne iş yaptığınızı merak ettim, bahşederseniz sevinirim... Üstelik Polis'e hesap soramamışsınız, adalet sistemine soramamışsınız, gücünüz bize mi yeter diye sorasım geldi ama bila bedel (ücretsiz) bu yardım sitesini de pek hakir görmeniz çok da şık değil. Not: Erdoğan beyin tuzuyla ilgilenmeniz de pek bir manidar...
    Sizin düşünce özgürlüğünüz olduğunu kabul ediyor, diğer insanların da sizin düşüncelerinize yanıt vermeme özgürlüğünün varlığını da kabul etmenizi diliyorum !
    Yazımı okurken herkes benle ilgilensin diye bir cümlemi okudunuz.Yahut bir mecburiyetmi addettim? Aman ne olur !! diye yalvardımmı? Sitem etmediğimi ve zorunluluk bulunmadığını bizatihi kendim belirtmedimmi? Halen insanları yargılıyor ve sağa sola tabela koyuyorsunuz. Evinize para götürmek için çalışıyorsanız niçin forumdasınız? Foruma girme amacınız birilerine yardım etmekse, nedne benle didişmek yerine, gidip birkaç insana fikirleriniz empoze etmeye çalışmıyor yada yardım etmiyorsunuz? Nacizane yazım zorunuzamı gitti? Tuzu kuruluk bir deyim değilmidir? Bu Erdoğan Bey'e has bir vaziyet değilki. Mevzu hukuk forumu ve çare arayan insanlar ise, hukuksal sorunu olmayan bu anlamda tuzu kurular kervanındadır. Elbette başka sorunlarınız hasıl olabilir, elbette dünyanın derdi bitmez ancak, bu forum babında tuzu kurulardansınız. Kötü birşeyde değil bu elbet. Polise hesap soramamışsınız derken, beni neye telkin ediyosunuz. Emir alıp görevini yapan polise ben ne hesap soracağım. Adalet sistemine hesap sormak haddimiz değil ancak yaşadığımız mağduriyet ederince hakkımız ve elimizden geleni bizatihi yapıyoruz. Kimseyi hakir gördüğümüzde yok.Hakir olan biziz üstad. Kötü olan biziz.Suçlu olan biz, yanlış yapan biz, Siz tuzu kurulardansınız.

İletiler
    4.436
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı mgün rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Sn. mağdur mgün

Sizin yazdıklarınıza da cevap niteliğinde bir şeyler yazmak zorundayız

Burası hukuk forumu diye konuşulacak her şey hukuk olacak diye bir şey yok.Bir kişi hukuki olarak haklıdır ancak derdini anlatabilecek kadar kendi diline hakim değildir.Burada ona yardım alması için, yarın savcılıkta mahkemede anlaşılabilmesi için düzgün bir Türkçe ile anlatım yapması bir dilekçe verecekse bunlara özen göstermesi tavsiye edilir.Gerçekten de buna uyarsa fayda görür.

Ancak size kalırsa bu olmaması gererken bir şey!!Buna neye göre nasıl karar verdiğinizi de anlayabilmiş değilim.

Mesela gene bir kişi 2.500 TL lik telefonu 200 TL ye almaya çalışırken kendine telefon yerine salatalık geldiğini söyler.Bir üye çıkıp, bu şekilde uyanık geçinmenin yanlış olduğunu buna benzer her ne işe girerse benzer akıbeti yaşayacağını söyler.Dinlerse kazançlı çıkar.Gene olayı yaşamayan ama sayfaya ulaşan bir kişi de bundan faydalanıp bu mağduriyetten korunabilir(ki bu durum burada benim şahit olduğum 2 kere yaşandı, kişi dolandırılmaktan buradaki daha önce yazılanlar sayesinde kurtulduğunu buraya yazdı, fayda görüp yazmayan kaç kişi var sayısı belli değil)Size göre bu hukuki olmayan şeyde burada olmamalı!!

Gene bir kişi zahmet edip üye olurken üyelik kurallarını okumuyor, bacanağına telefondan mesaj yazar gibi bu ciddi foruma hiç bir imla kuralına uymadan mesaj yazıyor sonra imla kurallarından benene diyorsa.Bende buna ancak şöyle cevap verebilirim.Cevap yazmiyorum sanane.Mecbur değilim ya.Cevap beklemek hakkın yıllarca tekrar yapmadan bekleyebilirsin ancak bizimde cevap yazmama hakkımız var.Bu nasıl yaklaşım ki bizi buna mecbur ediyor anlamış değilim.Bir hizmet sözleşmesi mi yaptık ta haberimiz yok.Bir ücret karşılığı anlaştık ta mı biz unuttuk anlamıyorum.

Burası hukuki bilgi sitesi DEĞİLDİR!

Hukuk forumudur.Hukukla alakalı her şey yazılabilir.Bir kişi çıkıp ''yasadışı bahis işine girdim, millet akşam sabah eşek gibi çalışırken ben yattığım yerden para kazanayım dedim tutmadı hemen hakkım verilsin'' diye yazı yazarsa siz dahil bir üyemiz çıkıp ''kardeş kusura bakma da sende hatalısın, bu işler öyle değil vs.'' diyebilir.

İlla ve zorla hukuki cevap yazacak, salt hukuki bilgi verecek diye bir şey yok.Bu yazıyı gerekirse birden fazla okumanızı ve anlamanızı tavsiye ederim.Yoksa bu forumda olmanızın ve fayda görmenizin çok zor olacağını, salt hukuki bilginin ancak profesyonelce alınacağının bir kez daha altını çizmek isterim.Esenlikle..

+ Konuyu Yanıtla
2 / 3 Sayfa İlkİlk 123 SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar: