Merhaba arkadaşlar ben Ankarada işe girdim ikinci ayımdayım amirim işe gelme kovuldun dedi. İşe girerken danısman olarak ise aldilar işin yoğunluğu cok fazla elektrik islemleri ve farklı isleride bize yaptırıyorlar.Şirkette danısman olarak degil baska unvan olarak calısiyorum ve gonderildigim yerde ne sirkete kayıtli pozisyonla nede bana soyledikleri isle alakam yok. Bana her turlu isi yaptiriyorlar.Is teklifinde 2000 tl maas oldugunu soylediler ama asgari ücret üzerinden sigorta yaptılar ve asgari ucret veriyorlar geriye kalan kısmı elden ödüyorlar.İs cok yogun eve gittigimde direk uyuyorum ve uyanınca is vakti gelmis oluyor.Işte amirim surekli bana emir veriyor kisisel islerini yaptırıyor ve isini yapmıyor bu yuzden onun isinide yapmak durumunda kalıyorum.Üstüne bildirdiğimiz halde herhangi bir islem yapmadilar. Bugun de beni sozlu olarak isten kovdu ve gelmemi soyledi ne yapmaliyim

- - - Updated - - -

Sirketle is sozlemesi yapmadık. Artık iste calismak istemiyorum ama iceride kalan parami almak istiyorum.Paraya ihtiyacım var ve ne kadar surede alabilirim