+ Konuyu Yanıtla
1 / 2 Sayfa 12 SonSon
1 den 10´e kadar toplam 14 ileti bulundu.

Konu: Avukatlara özel alana kayıt

Avukatlara özel alana kayıt Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    Nerede
    İstanbul
    İletiler
    9
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Post Avukatlara özel alana kayıt

avukat ad ve bilgileri ile üyelik yaptığım halde,hiç bir yetkili üyelik işlemimle ilgilenmediğinden günlerdir avukatlara özel formlara giriş yapamıyorum.
    kesinlikle otomatik üyelik linkleri bir sonuç vermediğinden "dön baba dönelim yine başa dönelim" neviindeki işlemlerden sonuç alamıyorum.Admine ve diğer yöneticilere mesaj göndermek için belli kota var,e-postası olan yöneticiyi de araki bulasın.
    yeni avukat üye ilanlarının nasıl gerçekleşmiş olduğu benim için bir muamma.bu minvalde tecrübesi olan meslektaşların paylaşımda bulunmasını rica ediyorum.

Hukuki NET Güncel Haber

Avukatlara özel alana kayıt konulu yargıtay kararı ara
    Avukatlara özel alana kayıt konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    İstanbul
    İletiler
    12.252
    Dilekçeler Sözleşmeler
    3
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Avukatlara özel alana kayıt

Sayın meslektaşım Fenevbahçe bu sene de şampiyon olamadığı için bizim admin kahroldu depresyona girdi kendini rakıya verdi muhtemelen kendisine burdan aramıza dön seneye şampiyon olursunuz belki (inşaallah cimbom olur) diye sesleniyorum. Sizi hukukçu üye olarak aramızda görmekten kıvanç duyacağız (taşan) sabrınız için teşekkürler saygılarımızla.

İletiler
    5.750
    Blog yazıları
    1
    Dilekçeler Sözleşmeler
    17
    Dosya Yükleme
    53

Sayın meslektaşım, hukukçulara özel bölüme üyelik için http://yardim.hukuki.net adresinden bazı bilgilerin gönderilmesi gerekiyor.
    Şu yazımızı ve oradaki linki okursanız sorularınıza yanıt bulacaksınız. http://yardim.hukuki.net/knowledgebase.php?article=12

Saygılar.
    Hukuki Net - Hukuk Arama Motoru - İyi günler Türkiye, her nerede uyuyor veya uyutuluyorsan!

Nerede
    İstanbul
    İletiler
    9
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

sayın admin,derdinizi meramınızı anlıyorum,bunca derde rağmen,söze ne hacet,işinizi layıkıyla yaptığınızı fotoğraftaki pozunuz bile tek başına anlatmaya yetiyor!

Nerede
    İstanbul
    İletiler
    9
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

bu arada geçen sene bu sorunla karşılaşmış bir meslektaşın duyurusuna rast geldim,paylaşmak isterim (şu halde,adminin tarifine rağmen hala sorunun çözüm yolunu bulamadığıma göre,koca sitede en beceriksiz hukukçular biz olmalıyız!)
    diyalog şöyle

"Av.Özgür Eraslan
    Hukukçulara özel alan
    Üyelik için başvuruda bulunmak istiyorum

http://yardim.hukuki.net servisimize (Bu servise mesaj bırakırken lütfen sitemizdeki kullanıcı adınızı da belirtiniz, kullanıcı adınızı bilmeden gerekli değişiklikleri yapamıyoruz.) VEYA Av.Dilek Kuzulu Yüksel'in YA DA Av.Esin Kılıç Şehirlioğlu'ın profillerinde yer alan maillerine (veya ileti sayınız 30 dan fazla ise Kısa Mesaj gönderme yolu ile) gönderiniz.

yazıyor ama linkten bi yere varamıyoruz, mail adreslerinide göremedim.

Cevap: Hukukçulara özel alan
    Sesimi duyan var mı?

admin
    Yönetici

Bahsettiğiniz linke ( http://yardim.hukuki.net ) yapılan başvurular bana geliyor ve maalesef davAdami şeklinde bir başvuru göremedim...
    Not: Biraz önce biri avukat, diğeri hukuk fakültesi olmak üzere iki kişinin hukukçulara mahsus özel alanlara başvurularını onayladım.

Av.Özgür Eraslan olarak değişiklik gerçekleştirilmiş ve hukukçulara özel alana girişiniz onaylanmıştır...

17-10-2015, 16:03:02"

Nerede
    İstanbul
    İletiler
    9
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Üyelik işlemini birlikte deneyelim;

HUKUKÇULARA MAHSUS (ÖZEL) ALANA UYE OLMA YÖNTEMİ :

1- Siteye üye gerçek ad soyad ve ünvanınız ile üye olunuz.
    2- Özel forumlara giriş yetkisi alabilmek için,
    a- Mesleğinizi (ünvanızı)
    b- TC.Kimlik Numaranızı ( Kimlik doğrulaması yapabilmek için geçerli olup, bilmiyor iseniz TC. Kimlik No Sorgulama )
    ç- Doğum Yılı (Nüfus ve Vatandaşlık hizmetlerinin, kimlik doğrulaması yapabilmek için istemesi nedeniyle)
    d- Hakim,Savcı iseniz Sicil no, Avukat iseniz Baro ve Sicil No'su
    e- İş telefonu numaranızı
    f- Cep telefon numarası

http://yardim.hukuki.net servisimize (Bu servise mesaj bırakırken lütfen sitemizdeki kullanıcı adınızı da belirtiniz, kullanıcı adınızı bilmeden gerekli değişiklikleri yapamıyoruz.) VEYA Av.Dilek Kuzulu Yüksel'in YA DA Av.Esin Kılıç Şehirlioğlu'ın profillerinde yer alan maillerine (veya ileti sayınız 30 dan fazla ise Kısa Mesaj gönderme yolu ile) gönderiniz.

Başvurunuzun değerlendirilmesini müteakip ilgililerce özel bölüme giriş yetkisi verilecektir. Bu işlemler 1-2 gün sürebilir...

..................................
    şimdi birinci yolu deneyelim,

1-)http://yardim.hukuki.net servisine mesaj bırakma deniliyor!

burada mesaj nereye nasıl bırakılıyor,nereye nasıl,verilen linki (https://www.hukuki.net/showthread.php?t=9454 linkindeki gereklerin yerine getirilmesi gerekmektedir) tıkladığınızda dön baba dönelim aynı sayfaya geliniyor!

2-)"VEYA Av.Dilek Kuzulu Yüksel'in YA DA Av.Esin Kılıç Şehirlioğlu'ın profillerinde yer alan maillerine (veya ileti sayınız 30 dan fazla ise Kısa Mesaj gönderme yolu ile) gönderiniz."

deniliyor.

sayın meslektaşların e-postasını gören varmı,gönderilen mesajlara gelen cevap ise,

"Sayın Av.Şengül Tarhan Buztaş , Kısa Mesaj gönderebilmek için forum ileti sayınızın en az 29 olması gerekmektedir. Şu anki ileti sayınız 2 olup, daha fazla katılımcı olmanız gerekmektedir. (Hatırlatma: KM. göndme yetkisini elde etmek için lüzumsuz (spam) ileti gönderenler engellenecek olup, Kısa Mesaj ile hukuki danışma talebinde bulunmanın kurallarımıza aykırı olduğunu tekraren hatırlatırız.)"

EKLER:

Category: Hukukçulara mahsus özel forumlara üyelik müracaat

Date added: 2009-12-24 18:08:38

Av.Dilek Kuzulu Yüksel
    Yetkili

• Kısa Mesaj Gönder
    • Yasaklı listene ekle
    • Tüm iletilerini bul
    • Başlattığı konuları bul
    • View Articles
    • Özel Bloguna bak

Hukukçu olmayanlar ve Hukukçulara özel bölüme üye olmayan meslektaşlarımız, özel forumları görememekte ve hukukçulara sunulan birçok avantajdan yararlanamamaktadırlar.

Not: Üye adı olarak kendiliğinden Av. ünvanı ile üye olanlar, sistem kendilerini otomatik olarak tanımadığından, hukukçulara özel bölümü göremezler. Bunun için yukarıdaki işlemleri yapmak ve özel alana kabul edilmek gerekmektedir.
    Saygılarımızla.

Nerede
    İZMİR
    İletiler
    20.772
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı Av.Şengül Tarhan Buztaş rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Üyelik işlemini birlikte deneyelim;

HUKUKÇULARA MAHSUS (ÖZEL) ALANA UYE OLMA YÖNTEMİ :

1- Siteye üye gerçek ad soyad ve ünvanınız ile üye olunuz.
    2- Özel forumlara giriş yetkisi alabilmek için,
    a- Mesleğinizi (ünvanızı)
    b- TC.Kimlik Numaranızı ( Kimlik doğrulaması yapabilmek için geçerli olup, bilmiyor iseniz TC. Kimlik No Sorgulama )
    ç- Doğum Yılı (Nüfus ve Vatandaşlık hizmetlerinin, kimlik doğrulaması yapabilmek için istemesi nedeniyle)
    d- Hakim,Savcı iseniz Sicil no, Avukat iseniz Baro ve Sicil No'su
    e- İş telefonu numaranızı
    f- Cep telefon numarası

Başvurunuzun değerlendirilmesini müteakip ilgililerce özel bölüme giriş yetkisi verilecektir. Bu işlemler 1-2 gün sürebilir...

..................................
    şimdi birinci yolu deneyelim,
    Hadi deneyelim

1-)http://yardim.hukuki.net servisine mesaj bırakma deniliyor!

burada mesaj nereye nasıl bırakılıyor,nereye nasıl,
    sayfadaki SUBMIT A TICKET sekmesi üzerinden ( http://yardim.hukuki.net/index.php?a=add) yapabilirsiniz.
    verilen linki (https://www.hukuki.net/showthread.php?t=9454 linkindeki gereklerin yerine getirilmesi gerekmektedir) tıkladığınızda dön baba dönelim aynı sayfaya geliniyor!
    Dön baba dönelim sayfamızda belirtilenleri yerine geitrdiyseniz aynı yerde dönüp durmanıza gerek yok.
    2-)"VEYA Av.Dilek Kuzulu Yüksel'in YA DA Av.Esin Kılıç Şehirlioğlu'ın profillerinde yer alan maillerine (veya ileti sayınız 30 dan fazla ise Kısa Mesaj gönderme yolu ile) gönderiniz."

deniliyor.

sayın meslektaşların e-postasını gören varmı,gönderilen mesajlara gelen cevap ise,

"Sayın Av.Şengül Tarhan Buztaş , Kısa Mesaj gönderebilmek için forum ileti sayınızın en az 29 olması gerekmektedir. Şu anki ileti sayınız 2 olup, daha fazla katılımcı olmanız gerekmektedir. (Hatırlatma: KM. göndme yetkisini elde etmek için lüzumsuz (spam) ileti gönderenler engellenecek olup, Kısa Mesaj ile hukuki danışma talebinde bulunmanın kurallarımıza aykırı olduğunu tekraren hatırlatırız.)"

EKLER:

Category: Hukukçulara mahsus özel forumlara üyelik müracaat

Date added: 2009-12-24 18:08:38

Av.Dilek Kuzulu Yüksel
    Yetkili

• Kısa Mesaj Gönder
    • Yasaklı listene ekle
    • Tüm iletilerini bul
    • Başlattığı konuları bul
    • View Articles
    • Özel Bloguna bak

Hukukçu olmayanlar ve Hukukçulara özel bölüme üye olmayan meslektaşlarımız, özel forumları görememekte ve hukukçulara sunulan birçok avantajdan yararlanamamaktadırlar.

Not: Üye adı olarak kendiliğinden Av. ünvanı ile üye olanlar, sistem kendilerini otomatik olarak tanımadığından, hukukçulara özel bölümü göremezler. Bunun için yukarıdaki işlemleri yapmak ve özel alana kabul edilmek gerekmektedir.
    Saygılarımızla.
    eğlanceli başladık, sizi aramızda görmek bizi mutlu edecektir.
    Saygılarımla

Nerede
    İstanbul
    İletiler
    12.252
    Dilekçeler Sözleşmeler
    3
    Dosya Yükleme
    0

sayın admin,derdinizi meramınızı anlıyorum,bunca derde rağmen,söze ne hacet,işinizi layıkıyla yaptığınızı fotoğraftaki pozunuz bile tek başına anlatmaya yetiyor!
    Adminin avatarında fotoğraf yok dolayısıyla fotoğrafta pozu da yok acaba bana mıydı bu taş

İletiler
    5.750
    Blog yazıları
    1
    Dilekçeler Sözleşmeler
    17
    Dosya Yükleme
    53

Sayın meslektaşım http://yardim.hukuki.net/index.php?a=add linkine girip yeni bir mesaj yaratacaksınız.

TC kimlik no, Baro ve sicil numaranızı, telefonunuzu/cep telefonunuzu yazacaksınız, biz de rutin olarak gerçekten avukat mısınız diye kontrol edeceğiz ve üyelik statünüzü değiştireceğiz....
    Hukuki Net - Hukuk Arama Motoru - İyi günler Türkiye, her nerede uyuyor veya uyutuluyorsan!

İletiler
    5.750
    Blog yazıları
    1
    Dilekçeler Sözleşmeler
    17
    Dosya Yükleme
    53

Bilgileriniz geldi.Şu an itibariyle hukukçulara özel bölüme kayıtlı üyesiniz sayın Av.Şengül Tarhan Buztaş.
    Hoşgeldiniz...

+ Konuyu Yanıtla
1 / 2 Sayfa 12 SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar: