Merhaba değerli forum üyeleri ve değerli avukat arkadaşlar.

Bir sıkıntım mevcut.

Yaklaşık 4 haftadır üst katımdaki daireden su sızıntısı geliyor. Bu her gün fazlalaşıyor maalesef.

4 haftada 2-3 kere usta geldi. Boruları kontrol eden cihaz mevcut. 2-3 bar basıp boruları kontrol ediyor. Fakat borularda hiçbir su sızıntısı eksilmesi görünmedi.

Benim görüşüm bu borularda değil , giderlerde sorun olabilir. Daire sahibi ile iyi usül ile konuşmaya başladım bu olay ufak ufak cereyan ederken. Fakat su dur durak bilmiyor. Pis mi kirli mi bilemiyoruz. Eşim hamile. 1.5 ay sonra doğum mevcut. Wc kullanamıyoruz. Yıkanamıyoruz. Daha doğrusu evde kalamıyoruz. Yakında ufaklık gelecek. Bir sürü problem mevcut.

Komşuda benim fikrimce tuvaletini kazdırmak istemiyor. Inatlaşıyor. Apartman 15 dairelik. Yönetici olayı da "sözde" yönetici. İşlerine gelince yönetici gelmeyince ise ben uğraşamıyorum.

Daire babamın üzerine. Yani ben kiracı gözüküyorum. Olayı direk mal sahibine verdim. Yani babam uğraşıyor. Bu saatten sonra Avukat ile işlemlere başlamak istiyoruz. Bilirkişi ile bu iş çözümlenebilir mi değerli forum üyeleri?

Şimdiden teşekkür eder , herkese iyi çalışmalar dilerim.

Saygılarımla ,

Mirak ARIDAĞ