Merhabalar ben 2014'un son aylarında adb fubinaca 0.2 gr ile yakalandim yanı yok denilecek kadar az bundan bana 1 yıl uygulamalı denetimli serbestlik verildi denetime gittim 1. İmzayı attım 2. İmza gidemedim 3. İmzaya gittiğimde dosyanın kapandigini söylediler daha sonra 2015'in eylül ayında askerden izine geldiğim vakit 0.70 gr ağırlığında eroin maddesi ile yakalandim karakolda ifademde polisler kimlik kontrolü yaptı bu sırada uzerinizde bisey varmı arama yapıcaz dendiginde kendi arzumla polislere verdim fakat polisler maddenin toz esrar olduğunu söylediler maddeyi icmemistim bende aldığım yeri fiyatını vs anlattım ifademde fakat icicisi olmadığımi söyledim ve 5 gün önce mahkeme kağıdı geldi mahkeme kağıdında kamu davası açılmış bana ve CEZALANDIRILMASINA karar verilmistir tarzında bir cümle geçiyor nisan da mahkemem var ben bu dosyalardan yatar alirmiyim? Birde mahkemem nisan ayında ben ise Martin 25 inde yurtdışına çıkicam dubai'ye çalışmaya gidiyorum gitmeme engel olur mu veya mahkemeye bu durumu nasıl bildirmeliyim mahkemeye gitmesem ne gibi bir sıkıntı yaşarım kaç gündür bunu kovaliyorum yanitlicak birisi olursa duamı esirgemicem şimdiden herkese teşekkürler allah razı olsun