Merhaba, ben örgün eğitime kayıt yaptırmadan önceki sene Açıköğretim - İşletme bölümüne kayıt olmuştum. "25 Ağustos 2015 tarih ve 29456 sayılı Resmî Gazete'de yayımlanan 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılında Yükseköğretim Kurumlarında Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkısı Olarak Alınacak Katkı Payları ve Öğrenim Ücretlerinin Tespitine Dair Bakanlar Kurulu kararının 11 inci Maddesinin (3) üncü fıkrasında: Bir yükseköğretim programına kayıtlı iken ikinci bir yükseköğretim programına (çift anadal programları hariç olmak üzere) kayıt yaptırılması halinde ikinci yükseköğretim programına ait öğrenci katkı payları, öğrencilerin kendileri tarafından karşılanır" hükmü gereğince örgün eğitimdeki dönemlik 193.50TL harcımı ödemek durumunda kalıyorum.Eğer örgün eğitime kayıt olduktan sonra Açıköğretim programına kayıt olsaydım yaklaşık 35TL dönemlik harç ödeyecektim. Bu iki durum arasında yapısal olarak hiçbir fark olmamasına karşın(Sadece sıra farkı var) yüksek olan harç tutarını ödemek durumunda kalıyorum ve bu fark beni maddi anlamda çok zorluyor. Acaba bu konu hakkında yapabileceğim ne var? Yoksa bitimine 1.5 dönem kala kaydımı sildirmek zorunda kalacağım sanırım.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.