Herkese Merhabalar

bilgim ve onayım dışında haberim olmadan Playstore'den 494 TL'lık oyun alınmış, bunu da TTNET faturama yansıtmışlar. Türk telekom ile yaptığım görüşmede gmail şifrem ele geçirilerek telekom hesabıma ulaşıldığı, alışverişin yapıldığı ve dolayısıyla iade olmayacağı söylendi. Ayrıca bana yükleme yapılan telefon numarasını da verdiler.

Türk telekom benim şifremin çalınmasından sorumlu olur mu? Benim kişisel bilgi güvenliğimi sağlayamamış. şifre ele geçirmek bu kadar kolay olmamalı.

satış sözleşmesinde iade yok diyor. en azından taksitleri ödemesem olur mu?

"V. CAYMA HAKKI
Bu ürün/hizmetler, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğinin 15.maddesinin (ğ) fıkrası gereğince Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler tüketicinin cayma hakkını kullanamadığı hizmetler kapsamındadır. Bu nedenle, işbu ürün/hizmet Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğinin cayma hakkına sahip ürün/hizmet kapsamında yer almamaktadır."

Şikayetçiyim yasal tüm haklarımı kullanacağım ücretin iade edilmesini istiyorum. Bunun İçin ne yapmam gerekir.

hepinize teşekkürler...