Hayırlı cumalar , 1 yıldır aynı şirketde çalışmakdayım. İşe ilk girdiğimde düz işçi olarak başlamıştım sonradan mevki artışı olacak dediler. Fakat ambar memuru olarak görev yapıyordum. Kendilerine bu durumu söylememe rağmen maaşım düz işçi maaşından ödendi. Fakat ambar memuru olduğum için iş gereği tutduğum bazı tutanakları imzalarken adımın altında görevim ambar memuru olarak yazıyor bu şekilde imza attım. Tek benim imzam değil müdürün dahi imzası var. Fakat ücretim düz işçi olarak ödeniyor. Birde çift vardiya çalışıyoruz. Fakat gece de duran arkadaş işi bilmediği için ben hep gündüz vardiyasındayım. Fakat gece de çalışan arkadaş ambar memuru olarak gözüküyor benden yüksek maaş alıyor. Bu durumu yıllardır düzeltmedir. İşten çıkarılırsam bu konuda eşit davranılmadığı için dava açabilirmiyim? Ambar memuru olarak görev yaptığım tutanaklarda mevcut. Geriye dönük maaşlarımın tekrar hesaplanmasını isteme gibi bir hakkım var mıdır? İş kanun’unda ayrımcılık yapılamaz diyor. Yardımcı olursanız sevinirim.