Merhaba iyi günler ben sosyal hizmet bölümü mezunuyum Haziran ayında mezun olduktan sonra agustos ayında özel bir bakım merkezinin iş ilanını gördüm ve bu ilanda iki adet sosyal hizmet uzmanı alınacagı yazıyordu ve bu konuyla ilgili kurumla görüşmeye gittim kurumla görüştüm lakin bir adet meslek elemanını hemen alacaklarını ve bu kişiyle anlaştıklarını benımlede eylul ayı ıtıbarıyle çalışabilceklerını söylediler.kurum işe aldıgı kişileri oryantosyon süreci adı altında bir hafta calıstırmaktaydı ve banada agustos ayında oryantosyon programını tamamlamamı söylediler ve kurumdaki yeterli hasta sayısına ulasıldıgında benı cagırcaklarını söylediler bende bu sozlerden sonra bir hafta calıstım ve iki günde 24 saat çalıştım kurum o dönemde teftiş geçirecektı bu yuzden evrak ıslerı yogundu ve hertürlü işi yaptım.fakat suanda ocak ayına yaklastık hâla beni kurumda işe baslatmadılar ve hasta sayısını tamamlamadıklarını söylüyorlar bana bu donemın basında baska bıryerler görüşme senınle calısacagız dedikleri için bende eylul ekım aylarında gelen iş teklıflerını reddettim bu konuda ne yapabilirim fikir verebılecek olan var mı acaba herkese teşekkür ederim.