Merhaba. 6aydir yerel bir markette Calisiyorum. Sigortami ise 1ay sonra baslatmislar. Günlük 10saat calisiyorum, bankaya maasım duzenli olarak yatiyor, mesai adi altinda bodroma yansıtmadan elden imza karsilgi mesaimi ucretimin cok altinda bir mktr para aliyorum. Subelerimzin bircogu kapandi 3gun öncede calistgim sube kapatildi, ve bu sirada 1aydir kapanacakti kapanmayacakti kimseye söylemeyin gibi muhabbetlerin icinde pskolojmzde bozuldu ve ansizin gelip kapattilar. Bi sonraki gun izin verip bugun merkez magzada devam etmemz istendi. Ve oraya gdip gelme sartlarim yol bakimndan dolayi cok sikıntılı.izah ettim bunu ama idare et idare et diyerek gecistirdiler. Ve bugun merkez magzaya gittigmde dislandik ezilmeye calisildik,pskolojimz dayanmadi mudure soyleyip cikip gittik, fakat istifa yazmadan kacmayi basarabldik ve 3gunluk rapor aldik.. maaslarimz normalde 6 snda yada 7snde yatiyor.. bu zamana kadar kendmzi raporlu olarak gostersek,maasimiz yatmadgi takdirde hak talep edebilirmiyiz? Veya 10saat calistgimz ve mesai almadigimz icin, apartopar magazamiz kapatildigi icin, sikayette bulunabilrmiyiz?