Merhabalar 22 ekim 2014 de askerlik gorevimi yerine getirdikden sonra is yerime geldigimi bildirdim. Askerden geldikden 1 hafta sonra. Ocak ayinda ise cagrildim. 6 hafta tazeleme egitimi aldim. 16 nisan 2015 tarihinde ise basladim. Antalya havalimaninda ozel bir kurumsal sirketde calisiyordum. 16 nisan da ise basladigim tarihden itibaren tam 7 ay sonra hicbir sebep gosterilmeden isten cikarildim. Is yerinde calisiyorken kisa donem askerlik yapan 2 arkadasim temmuz ayinda askerden gelir gelmez kadrolu olarak ise basladi. Her 2 side benimle ayni mevkii deki insanlardi. Fakat onlar direk baslayabildi. 7 ay calismam sonucu isten cikarildim ve sezonluk personelde bir kisi de kadroya birakildi. Benim bildigim 4857-31 maddesinde askerden gelen personel kadro acigi var ise oncelikli olarak ise alinmasi konusunda bir bildiri var? Beni sebepsiz yere ise cikardilar suanda ne yapabilirim tesekkurler. Not; askere giderken askerlik nedeni ile dilekcemi doldurmu olup tazminatimi almistim askerden once toplam 3 sene 7 aydir ayni yerde calismaktaydim. Dava acmalimiyim lutfen bu konuda yardiminiz gerek iyi geceler.