+ Konuyu Yanıtla
7 / 17 Sayfa İlkİlk 1234567891011121314151617 SonSon
61 den 70´e kadar toplam 162 ileti bulundu.

Konu: Perikondrit

Perikondrit Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Perikondrit

Arkadaşlar,
    Bambaşka bir dosyadan, HTT ile ilgili bilgi. Dört sayfalık bilimsel raporun birinci sayfasında geçen bir cümleyi aşağıya aktaracağım. İlk sayfayı görmek; bedava. Diğer üç sayfa ise; paralı.
    Önce ilgili cümle: "Hypericin from H. triquetrifolium induces diffentiation and apoptosis in neoplastic cells. (20)
    Parantez içi yazılan; benim açıklamamdır.
    Google tercümesi şöyle: H. triquetrifolium'dan gelen hiperisin neoplastik (Kanserleşmiş, tümör özelliğinde/yapısında olan) hücrelerde farklılaşma ve apoptozu (plânlı hücre ölümü) indüklemektedir.(İndüklemeaşlatmak, sebep olmak, uyarmak, teşvik etmek.)
    Hiperisin: HTTde bulunan etken maddelerden birinin adı.
    Yani?...
    İlgili cümlenin yazılı olduğu sayfayı bulabileceğiniz link:
    http://onlinelibrary.wiley.com/doi/1...racking_action
    Bu linkte açılan sayfanın sol alt tarafında göreceksiniz. Üzerini tıklarsanız sayfayı büyütebilirsiniz.
    Biginize...
    Sağlıcakla kalın.

Hukuki NET Güncel Haber

Perikondrit konulu yargıtay kararı ara
    Perikondrit konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaşlar, özür...
    "diffentiation " yazmışım. Doğrusu: differentiation olacaktı. İkincisi ise
    "İndüklemeaşlatmak, " arada bir surat çıkmış. Doğrusu: "İndükleme: başlatmak, ..." olacaktır.
    Tekrar özür...

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaşlar, Bugün gelen mesaj şöyle:
    Sakar hocam, ca değerim 685 ten 181 e düşmüş.iksir işe yarıyor.yeniden sipariş edicem.adres için mesaj yoluycam.
    Hastayla ilgili bilgiler:
    1983 doğumlu. Hasta olduğunu; çocuğunun memeyi emmemesiyle fark ediyor. Teşhis: 4. evre meme kanseri. Beyin hariç, her tarafa metastaz. Kızımla birlikte çalışıyordu. Hastalanınca işi bıraktı. Kızımın; baba, telefonunu vereyim mi demesiyle 40-45 dakika görüştük. O'na; bildiğim bütün meme kanserlerini anlattım. Ben olsam; asla ameliyat olmam, RT-KT almam. Çünkü....
    Hasta, yaklaşık bir aydır kullanıyor. Kullanması gereken süre, yaklaşık; dört ay...
    Sözünü ettiği değerler ise; meme kanserindeki Ca: 15-3 değeri.
    HTT konusunda; ne diyorsam odur!...
    Niçin yalvardığımı, anlıyor musunuz?
    "HTT Tanrı'nın elidir." derken; ne demek istediğimi de anladınız mı?
    Lâfımı dinleyen kurtulur.
    Bilginize...
    Sağlıcakla kalın.

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaşlar,
    İstanbul Bayrampaşa'dan, 0544684XXXX nolu telefondan, saat 21.07 itibariyle gelen habere göre; listeme rektum ca. yı da ekledim.
    Bu bilgi, ilk olarak; doz bilgilerini verdiğim ablaya ulaştırılmıştır.
    Sizin de bilginize...
    Sağlıcakla kalın...

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaşlar, "Yazmayayım." diyorum, ama; yazmak zorunda kalıyorum.
    Bugün hatunla ilçe pazarına gittik ve az önce geldik. İnternete girdim ve aşağıdaki haberi okudum: "Uzun süredir akciğer kanseri hastalığından tedavi gören Sözcü Gazetesi'nin usta kalemlerinden*Mehmet Türker, bu sabah hayata gözlerini yumdu Kaynak: Usta kalem Türker hayatını kaybetti ."
    Küçük hücreli dışı ise; boşuna ölmek...
    Başka bir şey demiyorum, çünkü; bu konuda çok şey dedim.
    Sağlıcakla kalın...

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaşlar,
    Yeni haber:
    Akciğer metastazlı, renal tümör (14 cm) teşhisi konmuş kişi; 24 Ekim 2015'te biri aracılığıyla bana gelmiş. HTT alıp gitmiş. Bir daha kendisini görmemişim. Kalan HTT yi; O'nu getiren kişi, taksit taksit benden alıp, O'na götürmüş.. Hiç haber yoktu. Aracı kişi, bugün; Milas'tan, tanıdığı birini getirdi. Sohbet sırasında dedi ki: "Hocam, falan yerdeki böbrek kanseri olan biri vardı ya; turp gibi..."
    Demek istediğim, listeme; rektumdan sonra, böbreği de ekledim.
    Bilginize...
    Sağlıcakla kalın.

- - - Updated - - -

Arkadaşlar, az önce ne yazdığımın farkına varmanız için; konuyla ilgili bir kopyala-yapıştır haberi:
    "
    Soğuk algınlığı teşhisi ile 30 Mart tarihinde Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi'ne kaldırılan Sakıp Sabancı kurtarılamadı. Dün sabaha karşı 05.55 itibarıyla öldüğü açıklanan Sakıp Sabancı, Temmuz ayında kanser teşhisi ile ABD'de ameliyat olmuş ve bir böbreği alınmıştı. Böbrekte kanserli hücrelerin temizlendiği düşünülürken, tümörün karaciğeri de sardığı Amerikan Hastanesi'nde Sabancı'nın soğuk algınlığı nedeniyle geldiğinde yapılan tetkiklerde farkedildi.

Sabancı ailesinin doktoru Hasan İnsel, Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sakıp Sabancı'nın vefatına neden olan hastalığı "böbrek tümörünün karaciğere atlaması" olarak açıkladı. İnsel, VKV Amerikan Hastanesi'nde düzenlediği basın toplantısında, işadamı Sabancı'nın vefatından önceki sağlık durumu hakkında bilgi verdi."

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaşlar,
    Gerçekten üzgünüm. Ortaokulda öğrencim ve şu anda torunları olan, kız öğrencilerimden birinin; kanser grupları arasında, oranı; %1 ler civarında olan "sarkom" tipi kanserlerden; "Leinomyasarkom" tipi kansere yakalandığını, rahminin de alındığını, pazar günü öğrendim.
    Bugün; Pazartesi...
    Ve hâlâ uyuyacağım...
    Vatanla ve sağlıcakla kalınız...

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaşlar,
    16 Ocak tarihli yazımda sözünü ettiğim kişiden bugün mesaj geldi, aynen:
    "Günaydın hocam,iksire devam ediyorum.iksir sayesinde hersey çok güzel gidiyor ca değerim 48 e kadar indi.su an yarim litre daha iksirim var. Nisan 1 de dort ayım dolacak.o zaman arayacaktim.doktorlar şok.bu nasil bir ilerleme vucut cok guzel cevap veriyor diye :-) tabiki iksirimi soylemiyorum.konustugum hastalara numaranizi veriyorum. Pet sonuclarını gönderecegim."
    Tel: 0530 300 XX XX 10:28:50
    6 Mart, bana telefon: "Hocam, köyde misiniz. Köydeyseniz; eşimle size uğrayıp çayınızı içeceğiz."
    Neyse; karı koca geldiler, çay içiyoruz. Ben; az önce sözünü ettiğim; ca 15-3 değeri 685 olan, 33 yaşında ve beyin hariç, her tarafa metastaz, 4. evre meme kanseri kadından söz ediyor ve diyorum ki: "Yahu, bir insan, nasıl; bu hale gelinceye kadar farkına varmaz?"
    Kadın: "Hocam, bana da 4. evre meme kanserisin dediklerinde; ca değerim 1400 dü. Hiç fark edemedim. Ta ki; kanama oluncaya kadar... Böyle olabiliyor."
    Kocası:"Hocam, karıma teşhis konduktan sonra; karım pet çekimlerine bakarken, hekim bana bir el işareti yaptı: "Hiç şansı yok." anlamında ve dedi ki: "Karaciğeri %90 oranında bitik."
    Kahvecimiz güzel çay yapar; onlar üçer, ben iki çay içtim. Epey konuştuk, sözün kısası...
    Kadın ne dedi biliyor musunuz: "Hocam, hastahaneye gidip gelmelerimde şunu öğrendim: Kanser tedavisi diye bir şey yok.(Lâfı düzelttim; lösemide uygun ilik nakli hariç.) Öyle hastalarla tanıştım ki... Bazısı iki, bazısı üç, bazısı da beş yıl önce; ameliyat olduktan sonra; koruyucu (!) KT alıp, 'geçmiş olsun.' denen hastalar. Yine kanserler...
    Bunu ben zaten biliyordum; yazamıyordum. Ama; ima ediyordum. Ne diyordum: "Asla ameliyat olmam, RT-KT almam. Sadece HTT kullanırım. HTT kurtaramaz ise; değil Türkiye, Dünya'da hiç bir hastahane, hiç bir hekim ve hiç bir paranın beni kurtaramayacağına inanıyorum." Hatırladınız mı?...
    Size bir şey söyleyeyim mi? Bir hastaya; 4. evre şu veya bu kanserisin dediklerinde; yaşama şansı sıfırdır. Size; iki tane "4. evre meme kanseri denmiş" hastayı anlattım. İkisi de; tıptan önce beni bulmuşlardı. Niye yazdım; HTT nedir, farkına varın diye.
    Aylardır; "yazayım mı, yazmayayım mı?" diye düşünmekte olduğum ve hâlâ karar veremediğim, "4. evre akciğer kanseri. Bir kaç ay anca yaşar, yapılacak bir şey yok, hastayı alın götürün..." denmiş biri hakkında.
    Vatanla ve sağlıcakla kalın...

Nerede
    istanbul
    İletiler
    2
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

savaş hocam size ulaşmak istiyoruz yardıma ihtiyacımız var HTT ile ilgili.

Nerede
    istanbul
    İletiler
    2
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

savaş hocam mail adresim ozanakyol17@gmail.com size ulaşmam lazım.

+ Konuyu Yanıtla
7 / 17 Sayfa İlkİlk 1234567891011121314151617 SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

ELifim Qaraxan

sakar

perikondrit diyabet

perikondrit

sakar hocaQaraxan hekumhttps:www.hukuki.netshowthread.php125220-Perikondrit
Forum