+ Konuyu Yanıtla
13 / 13 Sayfa İlkİlk ... 345678910111213
121 den 125´e kadar toplam 125 ileti bulundu.

Konu: Perikondrit

Perikondrit
    Nerede
    Ankara
    İletiler
    4
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Perikondrit

Sakar Hocam; konu başlığı hiç bu kadar yetim kalmamıştı. Yaşadıklarınızı lütfen paylaşmaya devam ediniz.
    Sevgi ve saygılarımla. . .

Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)

Hukuki NET Güncel Haber

Perikondrit konulu yargıtay kararı ara
    Perikondrit konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.938
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaşlar,
    Bir "sahtekâr" olarak bunu yazmak zorundayım. Hiç bir tıbbî müdahale görmeden akciğer kanserinden kurtulan eniştem (Kız kardeşimin kocası) sayesinde, maltawildplants sitesindeki HTT ile ilgili dosyayı gören bir doktor, aynen şunu söylemiş: "Bu bitkideki, etken maddelerden biri olan; hypericin'in 'Tremorigenic' özelliği sebebiyle, bu bitki; PARKİNSON HASTALIĞINI TEDAVİ eder."
    Eğer, Kuşadası taraflarındaki parkinson hastası, deneme için bedava verdiğim HTT ile ilgili; kullandım/kullanmadım, işe yaradı/yaramadı şeklinde rapor verseydi, Siz'e bir şeyler söylerdim. Maalesef bir şey diyemiyorum....
    Eniştem aracılığıyla kaç hekim, maltawildplants sitesinedeki bitkiyle ilgili dosyayı gördü bilmiyorum.
    Ama, şunu biliyorum:
    Benim söylememle, HTT ile ilgili dosyayı ilk gören; Op.Dr. KBB. hastalıkları uzmanı bir ablaydı.Dediği şu: "Bu bitki, bu hastahaneden daha çok tedavi edici."
    İkinci gören, Viyana'daki onkologdu. Dediği şu oldu: "Bu ot ilacını kullanmaya devam edin." Üçüncüsü ise; abisi beyin kanseri olan, kadın ve doğum hastalıkları uzmanı bir hekim... Beni nasıl buldu filân, atlıyorum..
    Vatanla ve sağlıcakla kalın...

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.938
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaşlar,
    İki, üç gün önce, İzmir'den biri 0555 707 86 XX telefonla aradı. Hocam adresi veriyorum. Bize HTT gönder... Niçin istiyorsunuz? Cevap: "Daha önce bizim; 'huzursuz bacak sendromu' hastası olan biri vardı. Kullandık, kurtuldu..." Şimdi de yeni bir hastamız var, aynı hastalıktan. Onun için istiyorum. Sadece: "ÇİĞLİ" diye adres verdiğini yazayım.
    Arkadaşlar,
    Bir "sahtekâr" olarak (Ne kadar zoruma gittiğini, anlatamam.) bu bilgiyi size vermek zorundaydım.
    HTT; HUZURSUZ BACAK SENDROMUNU tedavi etmiş. Ben de yeni öğrendim. Neleri hatırlamıyorum ki... Tıpkı; pankreas kanserinden kurtulan İstanbul'daki hastadan, sonradan haberim olduğu gibi...
    Not: Bir sonraki yazım; bana "sahtekâr" diyen kişinin eniştesiyle ilgili, epey uzun bir yazı olacak. O kadar çok yazacağım, ve isteyene de belge göndereceğim ki; kişi yakınları, beni: "Özel hayatın gizliliğini ihlâl" suçlamasıyla dava etsin.
    Mahkemelerde; HTT davası başlamış olacak. Dava açmaya güçleri yetecek ise...
    HTT ile ilgili savaş yeni başlayacak... Daha doğrusu, dava açarlarsa; HTT ile ilaç sektörünün savaşını başlatacağım. O kadar çok belge, mesaj, patoloji raporu, o kadar hastayı şahit göstereceğim, o kadar çok telefon numarası vereceğim ki...
    Ben; FKB bölümü mezunuyum. Yani; pozitif bilim öğretimi aldım. Benim sıfatlarımda; Dr. (Doktorasını veren kişi) Doç. ve Prof. yoktur.
    Ama, ben: "Tufan sırasında, Nuh Peygamber; cep telefonuyla görüştü." diyen; Prof. Dr. etiketlilerden de değilim.
    Bilmem anlatabildim mi?
    Vatanla ve sağlıcakla kalınız...

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.938
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaşlar,
    Akıllı telefon numaranızı, ister; özel mesaj olarak, ister; açık olarak yazın. Ben size; bana "sahtekâr" diyen kişinin, eniştesiyle ilgili, PETBT görüntülerini, buna dayanan raporunu, ve sonrasını belgeleriyle ıspatllayayım.
    Ben, iddia etmem,; ıspatlarım.
    Mesele, konu; mahkemeye düşsün.
    Vatanla ve sağlıcakla kalın..

- - - Updated - - -

Arkadaşlar,
    Göndereceğim belgelerde göreceksiniz. Hastanın adı; Ertuğrul. Teşhis: 4. evre akciğer ca. Kemiklere kadar metastaz. Kemiğe üç metastaz sebebiyle, kemiğin biri kırık/çatlak. Tıbben hiç şansı yok.
    Hasta, ZOMETA adlı kemik güçlendirici iğne vurulmaktadır. Oğlu Uğur beni bulur. Hasta henüz; RT-KT almamıştır.
    Ötesini, mesajımda yazarım.
    Vatanla ve sağlıcakla kalın...rüyada

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.938
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaşlar,
    Önce şunu belirteyim: Önceki yazı niye o şekilde çıktı, bilmiyorum. Son yazıdaki "rüyada" kelimesi oraya nasıl geldi. onu da bilmiyorum.
    Bazı bilgiler vereyim, geriye sadece belge göndermek kalsın.
    Hastanın oğlu beni; HTT-kanser ilişkisini bilen birisinden öğrenir. Epey konuşuruz. Hasta henüz KT almamış ve çeşidi de adenokarsinomdur. KT almamış olması; "bağışıklık sistemi pert olmuş mudur?" sorusunu ortadan kaldırmakta, küçük hücreli olmaması da; şansının çok yüksek olduğu anlamına gelmektedir.
    Daha önceki yazılarımda da okuduğunuz gibi; HTT küçük hücreli akciğer ca.da işe yaramamakta.
    Hasta kullanmaya başlar. Bu tip bir hastaya, bir litre 33 gün yeter. Bir süre sonra; komşuları bile; hastanın yüzüne renk geldiğini ifade ederler. İkinci litre istenir. İkinci litre kullanılmaya devam edilirken, hasta 2 kür KT alır. Başlangıçtan beri epey zaman geçtiği için, tedavi nasıl gidiyor PETi çekilir. Netice:
    a-... regresyon b-.... regresyon c-.... regresyon d-....regresyon şeklindedir. Belgesi var. Hasta yolu yarılamıştır. Bu iyileşmeyi 2 kür KTye bağlarlar ve oğul Uğur'un karşı çıkmasına rağmen HTT kullanmayı bırakırlar...
    Daha önceleri bitkiyle ilgili dosyaya HTTye bulaştıktan sonra, bir yıla kalmadan ulaştığımı yazmıştım.
    Viyanadaki onkologun da gördüğü dosyanın linkini tekrar veriyorum.

http://www.maltawildplants.com/CLUS/...etrifolium.php

- - - Updated - - -

Arkadaşlar,
    Önce şunu belirteyim: Önceki yazı niye o şekilde çıktı, bilmiyorum. Son yazıdaki "rüyada" kelimesi oraya nasıl geldi. onu da bilmiyorum.
    Bazı bilgiler vereyim, geriye sadece belge göndermek kalsın.
    Hastanın oğlu beni; HTT-kanser ilişkisini bilen birisinden öğrenir. Epey konuşuruz. Hasta henüz KT almamış ve çeşidi de adenokarsinomdur. KT almamış olması; "bağışıklık sistemi pert olmuş mudur?" sorusunu ortadan kaldırmakta, küçük hücreli olmaması da; şansının çok yüksek olduğu anlamına gelmektedir.
    Daha önceki yazılarımda da okuduğunuz gibi; HTT küçük hücreli akciğer ca.da işe yaramamakta.
    Hasta kullanmaya başlar. Bu tip bir hastaya, bir litre 33 gün yeter. Bir süre sonra; komşuları bile; hastanın yüzüne renk geldiğini ifade ederler. İkinci litre istenir. İkinci litre kullanılmaya devam edilirken, hasta 2 kür KT alır. Başlangıçtan beri epey zaman geçtiği için, tedavi nasıl gidiyor PETi çekilir. Netice:
    a-... regresyon b-.... regresyon c-.... regresyon d-....regresyon şeklindedir. Belgesi var. Hasta yolu yarılamıştır. Bu iyileşmeyi 2 kür KTye bağlarlar ve oğul Uğur'un karşı çıkmasına rağmen HTT kullanmayı bırakırlar...
    Daha önceleri bitkiyle ilgili dosyaya HTTye bulaştıktan sonra, bir yıla kalmadan ulaştığımı yazmıştım.
    Viyanadaki onkologun da gördüğü dosyanın linkini tekrar veriyorum.

http://www.maltawildplants.com/CLUS/...etrifolium.php

+ Konuyu Yanıtla
13 / 13 Sayfa İlkİlk ... 345678910111213

Bu sayfada bulunan kavramlar:

ELifim Qaraxan

perikondrit diyabet

perikondritsakar hocaQaraxan hekum
Forum

İnternet Araçları

İnternet Araçları