+ Konuyu Yanıtla
12 / 17 Sayfa İlkİlk ... 234567891011121314151617 SonSon
111 den 120´e kadar toplam 162 ileti bulundu.

Konu: Perikondrit

Perikondrit Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    Nerede
    Malatya
    İletiler
    5
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Perikondrit

merhaba sayın hocam beyin kanseri olan annemle ilgili mümkünse konusabilmeyi çok isterim bilginize,tecrubenize ve desteğinize ihtiyacımız var.tel numaram 530 592 98 70 bana ulasirsaniz sevinirim.

Hukuki NET Güncel Haber

Perikondrit konulu yargıtay kararı ara
    Perikondrit konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaşlar, üzgünüm...
    İnanın neyi yazacağımı şaşırdım. Hangi birini yazayım?...
    Önce; 436606413XXX numaralı telefondan, 7 Kasım ve saat 16.54 te P. Hanımın bana dediğinden başlayayım.
    "Hocam, sana veda edemeden Viyana'ya döndük, işlerimiz vardı. Kusura bakma... Mehmet'in hanımı öldü, biliyor musun? Eşim; R. Beye telefonu veriyorum..."
    İpin bir ucundan tutup yazmaya başlamalıyım.
    Mehmet'in eşi o sırada; Aydın merkezde görev yapan bir kamu personelidir. 4. evre meme kanseri teşhisi konulur. Mehmet; ayran(!) içen biridir. Bir gün bir ortamda, aşırı ayran içerken; etraftakilerin: "Abi, bu nasıl ayran içmek?... Kendini öldürmeye mi çalışıyorsun?" demesine: "Ben içmeyeyim de kim içsin? Hayatım, aşkım kanser oldu, ölüyor..." diye cevap verir. Oradakiler, kimlerse, "Filan köyde Sakar Hoca var, git O'nu bul."
    Daha ameliyat, RT-KT olmadan Mehmet ve eşi beni köyde bulurlar. Saat geç bir vakittir. Hatun da yanımda olmak üzere, buluşuruz. Hikâyeyi dinlerim. Bakarım; hasta kadın sigara içmekte...
    Derim ki: "Abla, hastalığın; hastalık değil. Ben olsam; ameliyat olmam, RT-KT almam. İç HTTyi dört ay ve kurtul. Ama; sigarayı bırakman şart. Sigarayı bırakmadan, kurtulacağını sanıyorsan; kendini aldatırsın. %70-80 oranında iyileşirsin ve hastalığın birden patlar ve ölürsün." Aldılar ve gittiler. Bir süre sonra, yine karşılaştık. Bizim kahvehanenin yanındaki sac böreği yapan yerdeler ve beni çağırırlar. Bir şeyler ikram etmek istemektedirler. Tok olduğumu söylerim. bakarım ki: Kadının başı örtülmüş. Yani; KT sebebiyle saçları dökülmüş ve hâlâ sigara içmekte... "Abla, ben sana ne dedim? Kendini öldüreceksin." derim. Bir süre sonra; bu kadın; bizim ilçe merkezine atanır. Ara sıra görüşmekteyiz. Bir ara, o kadınla; eşim ve ben; Onunla; ADÜ onkoloji bölümünde (Sizin orada işiniz neydi sorusunun cevabı uzun.) karşılaşırız. Hatun da şahittir: "Abla, sigarayı bırak; kendini öldüreceksin!." derim."Sakar Hocam, çok iyi gidiyorum." der. Ca:15-3 değeri 1400 olan kadından söz ettiğimi anladınız.
    Daha sonraları, hem kocasıyla, hem de; her ikisiyle birlikte, çok defa karşılaştım. Her defasında, kocasına: "Karın ölecek." her ikisiyle karşılaştığımda; "Kendini öldüreceksin." derim. Kocasına: "Karın ölecek" dediğimde, O bana "Abi, ne yapabilirim ki?..."dedi. Kadın, kendini iyiye gittiği sandığı ve gerçekten öyle olduğu sıralar, kocası; bizim ilçeye yakın bir tatil merkezine gider. O sırada birileriyle tanışırlar ve konu; kanserdir. Mehmet, yazının başında telefon eden P. Hanımı alır ve bulunduğum köye getirir. P. Hanımın kocası "Adeno karsinom" teşhisli, karaciğere metastazı şüpheli biridir ve tıbbı reddetmiştir. 70 yaşın üzerindedir. Mehmet'in demesi üzerine HTT kullanmaya karar verirler ve kullanmaktadırlar. Aralık ayında Pet-BT çekimi yapılacaktır. P. Hanımın "Mehmet'in hanımı ölmüş..." derken ilişkiyi anladınız mı?
    Yani; ne diyorsam odur. Lâfımı dinlemeyen; ÖLÜR!...
    Gelelim, ipin öteki ucuna.
    GS-FB maçı öncesi, Aydın'dan telefon: "Baba, buraya gelin, maça birlikte bakalım." Benim; maç muç ilgim yoktur. Ama; kalkar gideriz. Kız ve damat; GS üniformalarını giyerler ve bir restorana gideriz. Yenip, içilmekte... Ben hariç; restoranın bahçesinde, alt üst katlardaki 350-400 kişi maça bakmakta... Eve gideriz. Zemin katta otururken; telefonumdan "tık" gibi bir ses çıkar. Yahu, telefon mu çaldı diye düşünür ve bunu da sorunca; damat dedi ki: "Telekomda isen burada çekmez, üst kata çık." Üst kata çıktım ve bir ara telefon çaldı. Arayan İst.dan bir kadın: "Hocam, telefonunu filanca verdi. Benim rahmimi ve yumurtalıklarımı aldılar ve bir kür de KT aldım. Ne diyorsunuz?"
    -Abla, tahlil sonuçların yanında mı?
    -Evet
    -Bak bakalım; Ca-125, ca-15.3, CEA değerlerin kaç?
    Bakar, bakar ve bana:
    -CRP, WBC gibi değerlerden söz eder.
    -Abla onları sormuyorum. Dediklerime bak.
    -Hocam, beni uğraştırma. vatsapla göndereyim, kendin bak.
    -Abla, benim telefon; fotoğraf bile çekmez.
    -Paran yoksa; ben alıvereyim(!)... Bu arada, akıllı telefondan korkan 70li yaşlarda bir tanıdığından söz eder. Yazmıyorum.
    En sonun da:
    -Ca:15-3 değeri 8 der.
    -Abla,yarın bir hastahanenin dahiliye bölümüne git. De ki: "Ben kanser tedavisi görüyorum, ama; Ca:125 ve CEA değerlerim belli değil."
    Ertesi gün akşam yine telefon:
    -Hocam, öğrendim. Ca:125 değeri 34, CEA değeri ise 2.
    -Abla, senin değerlerin kansere işaret etmiyor. Belki de; kanser olmadan; rahmini ve yumurtalıklarını aldılar.
    -Öyleyse, ben, niye KT alıyorum?...
    -Bilmem. Ama, sana bir şey söyleyeyim: Şu anda, Denizli'de, senin gibi rahmi ve yumurtalıkları alınmış bir kadın var. Yaraları henüz iyileşmediği için; KTye başlanmamış. Beni buldular. HTT kullanmadan önce; Ca-125 değerinizi öğrenin. Bir ay kullandıktan sonra; tekrar baktırın. İyiye gittiğini gördüğünüz an; hastahaneyi terk edin!... Baktırdılar. Ca-125 değeri kaç biliyor musun:2000!...
    -??!!...
    Ve ipin bir başka ucu:

3 Ağustos 2017 saat 00.05.19 4369910025XXX numaralı telefondan bana gelen mesaj. Aynen: "Hocam, bu gün ağrısı azaldı allahğın izmiyle sizin dediğinis gibi allah hocam allah kemoyu görmek zorunda pazartesi de görecek sonra hemar çekilecek bence azaldıysa zaten vermezler çok pağalı dr çok imanlı çok dmek Verdi allah rahatlık versin hocam saygılar
    Bu mesajla ilgili hiç bir şey yazmıyorum.
    Vatanla ve sağlıcakla kalın...

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaşlar,
    Bu konu başlığını okuyup da; benimle şahsen tanışanlar ve telefonumu bilen insanlar var. Diyorlar ki: "Hocam, son mesajla ilgili bir şeyler söyle." Şimdilik; bu mesajla ilgili olarak yazı olmayacak...
    Yine; nereden başlayacağımı bilmiyorum.
    Elimde bir yumak ip... Hangi ipin; hangi ucundan başlayacağımı bilemiyorum. İnanın; bu "Sağlık ve Hastalıklar" forumunu yönetenler, kimlerse, bana; yazma yasağı koysalardı, ben de, siz; okuyanlar da rahat ederdiniz...
    Arkadaşlar,
    Çok önceden mi başlayayım, yoksa; 30 Ekimde gelen telefondan mı, yoksa; geçen pazar gelen telefondan mı, yoksa; bugünkü telefondan mı başlayayım?... Bu dediklerim; kritik telefonlar. Çok telefon alıyorum. Sadece dün; altı ile HTT gönderdim. Mesele bu değil... Kritik ilişkiler...
    Eskisinden başlayayım:
    Adam; Söke'de yaşayan Burhan (Mesleğini yazmıyorum.) adında biri. Bulunduğum köye, zırt pırt; Ayşe, Fatma, Hale, Lale, Hasan, Hüseyin, Ali, Veli gibi insanlarla birlikte geliyor... En sonun da, Burhan'a dedim ki: "Yahu, şunla, bunla gelip gidiyorsun. Sen kimsin?"
    Cevap: "Aaaa, hocam, sen beni nasıl bilmezsin? Sen benim çocuğumu beyin kanserinden kurtardın. Ben, senin kefilin olarak; bu hastaları getiriyorum."
    Mos mor oldum. Hatırlıyorsam; şerefsizim...
    Gelelim; 30 Ekimdeki telefona:
    "Hocam, ben yarın bulunduğun köye geleceğim. Köyde misiniz?"
    Hatun, o gün, yıllardır tanıdığımız ve 80 üstü yaşta olan, üç çocuğunun öğretmenliğini yaptığımız biri, Söke Fehime Kocagöz adlı Devlet Hatahanesinde yatmaktadır ve bana "Ziyaretine gidelim." demiştir. Yani; bir plân vardır. Bundan dolayı, arayan kişiye verdiğim cevap şudur: "Yarın, saat 11 ile 16 arası köyde yokum." Gelen cevap şu: "Saat 17 civarı gelirim."
    Saat 16.47 de adam geldi, yanında iki kişi de olmak üzere...
    Oturduk, konuşuyoruz.
    Derim ki: "Mesele ne?"
    Cevap: "Hocam, hatırlamadın mı? Benim babam karaciğer kanseri. Ben seni; Didim'de öğrendim. Bulunduğum yere dönerken; sana uğradım. Babam tıbbı reddetmişti. Senden ilaç(!) almıştım. Hatta; param yetmemişti."
    Cevap:hatırlamıyorum, eee?...
    -Hocam, babamın ALP ve AFP değerleri; öyle düşüyor ki... Ultrason çektirdik. Dr. dedi ki: "Tümör küçülmüş."
    Bu daha ilk litrede...
    Hastanın oğlu demez mi: "Hocam, 2 litre alayım." Cevap: "Ne gerek var. Kullanın, arkasını isteyin." Yine cevap:"Ne olur, ne olmaz, biter miter..."
    Tamam, anlaşıldı; 2 litre bu adama... İyi de; iş bitti mi? Hayır... Sol tarafımdaki adam:"Hocam, parkinson hastası bir akrabam var. İşe yarar mı?" Cevap: "Bilmiyorum. Deneyecekse; bedava veririm. Şu dozda kullansın." Siz sanıyorsunuz ki; Sakar Hocanın işi bitti. Bitmedi... Bu sefer karşımdaki adam; "Hocam, benim bir arkadaşım var, GUT hastası, eklemleri o kadar kötü ki; arabasının vitesini değiştirmekte bile zorlanıyor. GUTta işe yarar mı?" Cevap: "Bilmiyorum. Deneyecekse; bedava veririm." Karşımdaki adam; arkadaşını aradı: "Hiç bir yan etkisi yokmuş. Kullanacaksan alacağım, bedava..."
    Özet: 2 litre sattım. 2 litre denemeye gitti.
    Kısa kesiyorum: kemik çürümesive onunla birlikte yazdığım öteki hastalıkla ilgili, daha sonra yazdığım; "Lenf kanseri"yle ilgili bir bilgi gelmedi.
    Yazı epey uzun oldu.
    Daha; geçen pazar gelen telefonla ilgili, ayrıca, bu gün; "Hocam, taksicinin telefonuyla konuşuyorum." diyen kadınla ilgili yazacaklarım da var.
    Ahh, ahh!...
    Siz, daha ne biliyorsunuz ki?
    Şu sözümden asla şüphe etmeyin: "Ben, Hukuki Net Sağlık ve Hastalıklar forumunda, çok yazı yazdım. Ve, asla; yalan yazmadım."
    Vatanla ve sağlıcakla kalınız...

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaşlar,
    Nerede kalmıştık?...
    Az önce enişteden gelen mesajla başlayayım: Ca: 125 değerime baktırdım: 9.76 15 Ağ, 15 Eylül, 14 ekim ve 15 kasım değerlerini öğrenmiş oldunuz.
    Geleyim geçen pazar gelen telefona.
    Adam diyor ki: "Çocuğum kabızlık çekiyor. Makatta çatlak var ve kapanmıyor. Dr. ameliyat diyor, kabul etmiyoruz. Her tuvalete çıkmak, çocuğum için bir işkence oluyor. Yaptığın ilaçtan(!) kullanmak istiyoruz."
    Adres verin kargoyla göndereyim, derim. Zaman kaybetmek istemiyoruz, yarın bulunduğun köye geliyoruz derler.
    Pazartesi 27 yaşındaki oğluyla birlikte Kuşadası'ndan gelirler. Doz ve kullanma şeklini söylerim. Sohbette "Beni nasıl buldunuz?" derim. Hastanın babası: "Benim bir tanıdığımın çocuğuna 'beyinde tümör" denir. Onlar seni bulmuşlar. Netice olarak: hekimin "bunu nasıl yaptınız?" sorusuna; ot-çöple diyerek cevap verirler. Yani; hasta kurtulmuştur. Bunu biliyorum ya, çocuğumun başına da bu gelince, seni sordum ve telefonunu da, bulunduğun yeri de ondan öğrenip geldim."
    O çocuğu hatırlıyorsam; yüzüme tükürün. Bu çocuk; Burhan'ın çocuğu değil. Bende hafıza, galiba; SIFIR!...
    Geleyim: "Hocam, sizi taksicinin telefonundan arıyorum." diyen kadının hikâyesine.
    Kocası kolon ca. dır. Kesilip biçilmiş, KT filan almış, "maalesef..." denmiş. ADÜ'ye taksiyle gidip, taksiyle dönmektedir. Yani; hasta bitiktir. Taksicinin biri, kadına kocasının ne hastası olduğunu sorar. Durumu öğrenir ve der ki: "O adam, babamı kurtardı. Telefonu bende var. Arayayım, konuş." Neyse, kadın konuşur. Ve telefonu taksiciye verir. Taksici bana der ki: "Hocam, hâlâ aynı köyde misin?" Cevap: Evet.
    Bugün Muş'tan gelen telefondan söz etmeyeyim.
    Vatanla ve sağlıcakla kalınız.

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaşlar,
    Dr. Virginia Livinston- Wheeler'in "...VE KANSER YENİLDİ." adlı kitabını okumaya başladım.
    Başlangıçtayım daha, ama bazı bölümlerini şimdiden aktarmalıyım.

"Aside dirençli olduğunu keşfettiğim ve PROGENİTOR CRYPTOCİDES olarak adlandırdığım organizma, tüberküloz ve cüzzama neden olan basillerin birinci dereceden kuzeni olan bir basildir. Daha ilk keşfettiğimde inandığım ve defalarca ispatladığım gibi, Progenitor Cryptocidec (P.C.) tüm kanserlerin etken unsurudur. Bu mikrop bütün hücrelerimizde bulunmaktadır ve onu kontrol altında tutabilecek olan da yalnızca bağışıklık sistemimizdir. Kötü beslenme, enfekte olmuş besinler veya yaşlılık nedeniyle bağışıklık sistemimiz zayıfladığında, bu mikrop tutunacağı bir nokta bulur ve kanserleşen hücreleri tümörlere dönüştürür. Bu bağışıklık sistemi prensibi, San Diego'da uyguladığımız programın temelini oluşturur. Bu mikrop zorunlu bir ortak yaşam (simbiyoz) sürdürmektedir, yani normal hücrelerde simbiyont (Ortak yaşam süren organizma) olarak bulunmakta, yaraların iyileşme sürecinde ortaya çıkmakta, fakat bağışıklık sistemi ve beslenme tarzı ile kontrol altında tutulamadığında tümör hücreleri oluşturmaktadır. Bu normal bir hücre fonksiyonudur, ancak, kontrolden çıktığında patojenik bir duruma dönüşmektedir." Arma Yayınları. S:21
    Bu arada Dr. A ve C vitaminleri bakımından zengin beslenme, hastaysanız; sigara ve içkiden uzak durmanızı v.s. yazmakta. Ayrıca, şimdiye kadarki okumalarıma göre de; San Diego'daki kliniğine gelen kanser hastalarında; RT-KT almamış olmasını tercih ettiklerinden de söz etmekte. Çok önceleri, bir TV programı sonrası, bu sitede ne yazmıştım: "Bazı kanser hastaları; kanserden önce; KT sebebiyle ölmektedir." Hatırladınız mı?
    Vatanla ve sağlıcakla kalınız.

Nerede
    Ankara
    İletiler
    8
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Herkese iyi akşamlar. Sakar hocam yazılarınızı merakla bekliyorum. Ancak epeydir sesiniz çıkmıyor. Umarım herşey yolundadır.
    Sevgi ve saygılarımla

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaşlar,
    Eğer, 22.02.2108 de yazan ilk006; o yazıyı yazdıktan sonra, siteye; üye olarak tekrar giriş yapsaydı; ona gönderdiğim özel mesajı görecekti. Ben O'na; e-posta adresimi de vermiştim, her şeyi anlatacaktım. Olmadı...
    Sadece ilk006 değil, bir yakını meme ca. olmuş İstanbul'dan biri, karaciğerindeki tümörün yok olduğunu söyleyen İzmir Menderes'ten biri, Ankara'dan biri, Isparta'dan biri... Hepsi de aynı şeyi söyledi: "Hocam, yazılarınız niye devam etmiyor?" Yahu, bu kadar insan; "Hukuki Net" i nasıl biliyor?...
    Çok kısa kesiyorum. O kadar çok kısa kesiyorum ki; 7 Martta, aynı laboratuvarda 6. Ca-125 ve CEA kontrolü yaptıran eniştemin, laboratuvar müdürü tarafından niye geri çağrıldığını filan anlatmayacağım. Niye; 1 Ocak 2018 den itibaren deneme maksatlı HTT göndermeyeceğimin sebeplerini de anlatmayacağım. Mersinde; biri gırtlak, öteki mide kanseri iki kişi HTT kullanırken; Almanya'dan niçin arandığımı da yazmayacağım.
    Yazmayışımın sebebi şu:
    İstanbul'da 60 yaşında, Fikret isimli bir hastaya "Akciğer Ca. Adeno karsinom. Lenfler ve kemiklere kadar metestaz..." teşhisi konur. Yani; 4. evre...Hastanın oğlu Uğur; beni HHT nin kanser konusunda ne yaptığını bilen birinden telefonumu bulur. Arar... Babası; hiç bir RT-KT almamıştır. hastanı yakınlarına da: "Hastanızın hiç bir şansı yok." denmiştir.
    Ben hastanın oğlu Uğur'u Hukuki Net'e yönlendiririm ve şunu derim: "Senin baban hasta olmadan önce; aynı kanser türü hasta olan; Viyana'daki hasta ile eniştemin hikâyesini okuyun. Hatta; yapmadığım bir şeyi de yaparım: O'na, bana gönderilmiş, Teşhiş PETBT raporları, tedvai nasıl gidiyor Pet raporlar, tedavi sonucu ne oldu PET raporları, bilgisayarlı tomografi görüntüleri, ultrason görüntüleri, bana yurt içi ve dışından gelmiş gerek e-posta adresime, gerek cep telefonuma gelen mesajları ve bazılarının ekindeki PET raporlarını gönderdim. Suç işlediğimin farkındaydım: "ÖZEL HAYATIN GİZLİLİĞİ" Niye yaptım; Uğur'a güvendim. Hiç kimseyi aramayacağına inandığım için... Demek istediğim şuydu: "Babanın hastalığı hastalık değildir. Hele tıbbi müdahale görmemiş, bağışıklık sistemi pert olmuş mu, olmamış mı sorusunun olmadığı bir durumda...
    Bu gönderdiklerim; hastanın karısı, öteki oğlu ve hastanın kayın biraderi/Uğur'un dayısı tarafından incelenir. VEEEE, DAYI bombayı patlatır: "BU SAHTEKARIN TEKİ!...."
    Ve, Uğur bana bunu söyledi, iyi mi?
    Kime, bana... Ben; akıllı telefonu kullanmayı beceremem diye yıllardır bulaşmamışım. Hatun ve kızın baskıları sonucu; 6 Marttan itibaren akıllı telefona geçen, ve hâlâ beceremeyen benim için dediğe bakın: "SAHTEKAR:" Yani, ben; bilgisayarlı tomografi görüntüleri düzenleyebiliyorum. Yurt dışından; falan filan numaranın kendimi aratırmış gösterebiliyorum. Falan filan e-posta adreslerinden kendime mesaj gönderilmiş, ekinde Pet dosyaları ekleyebiliyor, PET raporları, tahlil sonuçlar ı uydurabiliyor muşum. Bu bilgisayar çağında her şey mümkünmüş. Falan, filan...
    ÖZET: "SAHTEKÂR" sahtekârlıklarına son vermek amacıyla yazılarına son vermiştir.
    SON BİLGİ: "Kanlı ishâl" diye bir hastalık yoktur. 1 Ocak 2018 den sonra denendiği için insanda değil, köpekte denenmiştir.
    Bir şey daha. Çok önceleri yazmıştım: "5 kür Well-Catt tedavisi sırasında, her kür sonrası kanınızı cihazdan geçireceğiz. sağlıklı olanları toplayacağız. 5 kür sonra 40.000 biriktirebilirsek, biriktirdiklerimizi, hastanın kanını sıfırlayıp, kendisine verebileceğiz." denip de; 3 kür sonra 86.000 toplandığını ve hekimin "Tıp tarihinde böyle bir rakam yok." dediğini hatırladınız mı? O rakam:KÖK HÜCRE sayısıymış, yeni öğrendim.
    Son bir şey daha: Domuz gribi bir hastadan, gecenin köründe Denizli'de bir hastahanede babasıyla tesadüfen karşılaştığımdan söz etmiştim. Artık kendi HHT lerini kendileri yapıyorlar ve kendi yaptıklarını kullanıyorlar. Kişiyi hatıladınız mı: "karımı diyalizden kurtaran sen, beni diyalize bağlanmakta kurtaran sen, oğlumu da domuz gribinden kurtaran sen" diyen kişi. Bu kişiden en son ne öğrendim biliyor musunuz:"Hocam, oğlumla birlikte aynı hastahanede 6 domuz gribi hastası vardı. Cenab-ı Allah sadece oğlumu bağışladı. Ötekiler öldüler."
    Vatanla ve Sağlıcakla kalın...
    SAHTEKÂRDAN VEDA!....

İletiler
    69
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Hocam gecenin geç vakti birçok sayfa okudum. Tam emin değilim fakat sanırım bir bitki ile şifa bulan hastalar var. Konuyuda tam çözemedim. Çağımız hastalıklar çağı. Benimde kalp damarları ile ilgili sıkıntım var. 12 sene önce kriz geçirdim, bu dönemden bu yana 9 kere anjiyo oldum 12 sten takıldı, her taktıklarında 4 sene sonra gene tıkandı, şimdi tek damar yarısı tılkalı yaşıyoruz. Muhtemelen genetik ve bu genetiği tetikleyen sebeplerde var. Acaba bu ilaç bana fayda sağlarmı nedir ne değildir bilmiyorum, çok bitkisel ilaç kullandım çok faydası olmadı. Bana biraz bitki hakkında veya nasıl temin edebilirim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Bu hastalıkla ilgili tecrübeleriniz varmı. Teşekkür ederim, sağlıcakla kalın.

Nerede
    Ankara
    İletiler
    8
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Merhum Mustafa Kemal Atatürk de Anadolu'ya geçtiğinde, kısa bir zaman sonra vatan hainliği ile itham edilmişti. Oysa kazanan; hakedenler ve doğru yolda olanları oldu.

Atalardan kalanı sonraki nesile aktarmak ta aynı hesap; meşakkatli, zahmetli ve bazen de Onur kırıcı olabilir. Ancak burada da sonucun aynı olacağını düşünmekteyim.
    Saygılarımla...

Nerede
    istanbul
    İletiler
    1
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

sakar hocam iyi günler.
    kantaron otu yağı ile ilgili olarak sizinle görüşmem gerekiyor.
    piyasadada bisürü taklitçiniz var malesef o yüzden mümkünse forumda özelden mesajla irtibatınızı atabilirmisiniz.

+ Konuyu Yanıtla
12 / 17 Sayfa İlkİlk ... 234567891011121314151617 SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

ELifim Qaraxan

sakar

perikondrit diyabet

perikondrit

sakar hocaQaraxan hekumhttps:www.hukuki.netshowthread.php125220-Perikondrit
Forum