+ Konuyu Yanýtla
13 / 17 Sayfa ÝlkÝlk ... 34567891011121314151617 SonSon
121 den 130´e kadar toplam 162 ileti bulundu.

Konu: Perikondrit

Perikondrit Hýzlandýrýlmýþ Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    Kayýt Tarihi
    Jul 2017
    Nerede
    Ankara
    Ýletiler
    8
    Dilekçeler Sözleþmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanýmlý Cevap: Perikondrit

Sakar Hocam; konu baþlýðý hiç bu kadar yetim kalmamýþtý. Yaþadýklarýnýzý lütfen paylaþmaya devam ediniz.
    Sevgi ve saygýlarýmla. . .

Hukuki NET Güncel Haber

Perikondrit konulu yargýtay kararý ara
    Perikondrit konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Kayýt Tarihi
    Bugün
    Nerede
    Avukat Dünyasý
    Ýletiler
    Ne kadar?

Kayýt Tarihi
    Apr 2007
    Nerede
    Aydýn
    Ýletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleþmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaþlar,
    Bir "sahtekâr" olarak bunu yazmak zorundayým. Hiç bir týbbî müdahale görmeden akciðer kanserinden kurtulan eniþtem (Kýz kardeþimin kocasý) sayesinde, maltawildplants sitesindeki HTT ile ilgili dosyayý gören bir doktor, aynen þunu söylemiþ: "Bu bitkideki, etken maddelerden biri olan; hypericin'in 'Tremorigenic' özelliði sebebiyle, bu bitki; PARKÝNSON HASTALIÐINI TEDAVÝ eder."
    Eðer, Kuþadasý taraflarýndaki parkinson hastasý, deneme için bedava verdiðim HTT ile ilgili; kullandým/kullanmadým, iþe yaradý/yaramadý þeklinde rapor verseydi, Siz'e bir þeyler söylerdim. Maalesef bir þey diyemiyorum....
    Eniþtem aracýlýðýyla kaç hekim, maltawildplants sitesinedeki bitkiyle ilgili dosyayý gördü bilmiyorum.
    Ama, þunu biliyorum:
    Benim söylememle, HTT ile ilgili dosyayý ilk gören; Op.Dr. KBB. hastalýklarý uzmaný bir ablaydý.Dediði þu: "Bu bitki, bu hastahaneden daha çok tedavi edici."
    Ýkinci gören, Viyana'daki onkologdu. Dediði þu oldu: "Bu ot ilacýný kullanmaya devam edin." Üçüncüsü ise; abisi beyin kanseri olan, kadýn ve doðum hastalýklarý uzmaný bir hekim... Beni nasýl buldu filân, atlýyorum..
    Vatanla ve saðlýcakla kalýn...

Kayýt Tarihi
    Apr 2007
    Nerede
    Aydýn
    Ýletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleþmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

ArkadaÅŸlar,
    İki, üç gün önce, İzmir'den biri 0555 707 86 XX telefonla aradı. Hocam adresi veriyorum. Bize HTT gönder... Niçin istiyorsunuz? Cevap: "Daha önce bizim; 'huzursuz bacak sendromu' hastası olan biri vardı. Kullandık, kurtuldu..." Şimdi de yeni bir hastamız var, aynı hastalıktan. Onun için istiyorum. Sadece: "ÇİĞLİ" diye adres verdiğini yazayım.
    ArkadaÅŸlar,
    Bir "sahtekâr" olarak (Ne kadar zoruma gittiğini, anlatamam.) bu bilgiyi size vermek zorundaydım.
    HTT; HUZURSUZ BACAK SENDROMUNU tedavi etmiş. Ben de yeni öğrendim. Neleri hatırlamıyorum ki... Tıpkı; pankreas kanserinden kurtulan İstanbul'daki hastadan, sonradan haberim olduğu gibi...
    Not: Bir sonraki yazım; bana "sahtekâr" diyen kişinin eniştesiyle ilgili, epey uzun bir yazı olacak. O kadar çok yazacağım, ve isteyene de belge göndereceğim ki; kişi yakınları, beni: "Özel hayatın gizliliğini ihlâl" suçlamasıyla dava etsin.
    Mahkemelerde; HTT davası başlamış olacak. Dava açmaya güçleri yetecek ise...
    HTT ile ilgili savaş yeni başlayacak... Daha doğrusu, dava açarlarsa; HTT ile ilaç sektörünün savaşını başlatacağım. O kadar çok belge, mesaj, patoloji raporu, o kadar hastayı şahit göstereceğim, o kadar çok telefon numarası vereceğim ki...
    Ben; FKB bölümü mezunuyum. Yani; pozitif bilim öğretimi aldım. Benim sıfatlarımda; Dr. (Doktorasını veren kişi) Doç. ve Prof. yoktur.
    Ama, ben: "Tufan sırasında, Nuh Peygamber; cep telefonuyla görüştü." diyen; Prof. Dr. etiketlilerden de değilim.
    Bilmem anlatabildim mi?
    Vatanla ve sağlıcakla kalınız...

Kayýt Tarihi
    Apr 2007
    Nerede
    Aydýn
    Ýletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleþmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaþlar,
    Akýllý telefon numaranýzý, ister; özel mesaj olarak, ister; açýk olarak yazýn. Ben size; bana "sahtekâr" diyen kiþinin, eniþtesiyle ilgili, PETBT görüntülerini, buna dayanan raporunu, ve sonrasýný belgeleriyle ýspatllayayým.
    Ben, iddia etmem,; ýspatlarým.
    Mesele, konu; mahkemeye düþsün.
    Vatanla ve saðlýcakla kalýn..

- - - Updated - - -

Arkadaþlar,
    Göndereceðim belgelerde göreceksiniz. Hastanýn adý; Ertuðrul. Teþhis: 4. evre akciðer ca. Kemiklere kadar metastaz. Kemiðe üç metastaz sebebiyle, kemiðin biri kýrýk/çatlak. Týbben hiç þansý yok.
    Hasta, ZOMETA adlý kemik güçlendirici iðne vurulmaktadýr. Oðlu Uður beni bulur. Hasta henüz; RT-KT almamýþtýr.
    Ötesini, mesajýmda yazarým.
    Vatanla ve saðlýcakla kalýn...rüyada

Kayýt Tarihi
    Apr 2007
    Nerede
    Aydýn
    Ýletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleþmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaþlar,
    Önce þunu belirteyim: Önceki yazý niye o þekilde çýktý, bilmiyorum. Son yazýdaki "rüyada" kelimesi oraya nasýl geldi. onu da bilmiyorum.
    Bazý bilgiler vereyim, geriye sadece belge göndermek kalsýn.
    Hastanýn oðlu beni; HTT-kanser iliþkisini bilen birisinden öðrenir. Epey konuþuruz. Hasta henüz KT almamýþ ve çeþidi de adenokarsinomdur. KT almamýþ olmasý; "baðýþýklýk sistemi pert olmuþ mudur?" sorusunu ortadan kaldýrmakta, küçük hücreli olmamasý da; þansýnýn çok yüksek olduðu anlamýna gelmektedir.
    Daha önceki yazýlarýmda da okuduðunuz gibi; HTT küçük hücreli akciðer ca.da iþe yaramamakta.
    Hasta kullanmaya baþlar. Bu tip bir hastaya, bir litre 33 gün yeter. Bir süre sonra; komþularý bile; hastanýn yüzüne renk geldiðini ifade ederler. Ýkinci litre istenir. Ýkinci litre kullanýlmaya devam edilirken, hasta 2 kür KT alýr. Baþlangýçtan beri epey zaman geçtiði için, tedavi nasýl gidiyor PETi çekilir. Netice:
    a-... regresyon b-.... regresyon c-.... regresyon d-....regresyon þeklindedir. Belgesi var. Hasta yolu yarýlamýþtýr. Bu iyileþmeyi 2 kür KTye baðlarlar ve oðul Uður'un karþý çýkmasýna raðmen HTT kullanmayý býrakýrlar...
    Daha önceleri bitkiyle ilgili dosyaya HTTye bulaþtýktan sonra, bir yýla kalmadan ulaþtýðýmý yazmýþtým.
    Viyanadaki onkologun da gördüðü dosyanýn linkini tekrar veriyorum.

http://www.maltawildplants.com/CLUS/...etrifolium.php

- - - Updated - - -

Arkadaþlar,
    Önce þunu belirteyim: Önceki yazý niye o þekilde çýktý, bilmiyorum. Son yazýdaki "rüyada" kelimesi oraya nasýl geldi. onu da bilmiyorum.
    Bazý bilgiler vereyim, geriye sadece belge göndermek kalsýn.
    Hastanýn oðlu beni; HTT-kanser iliþkisini bilen birisinden öðrenir. Epey konuþuruz. Hasta henüz KT almamýþ ve çeþidi de adenokarsinomdur. KT almamýþ olmasý; "baðýþýklýk sistemi pert olmuþ mudur?" sorusunu ortadan kaldýrmakta, küçük hücreli olmamasý da; þansýnýn çok yüksek olduðu anlamýna gelmektedir.
    Daha önceki yazýlarýmda da okuduðunuz gibi; HTT küçük hücreli akciðer ca.da iþe yaramamakta.
    Hasta kullanmaya baþlar. Bu tip bir hastaya, bir litre 33 gün yeter. Bir süre sonra; komþularý bile; hastanýn yüzüne renk geldiðini ifade ederler. Ýkinci litre istenir. Ýkinci litre kullanýlmaya devam edilirken, hasta 2 kür KT alýr. Baþlangýçtan beri epey zaman geçtiði için, tedavi nasýl gidiyor PETi çekilir. Netice:
    a-... regresyon b-.... regresyon c-.... regresyon d-....regresyon þeklindedir. Belgesi var. Hasta yolu yarýlamýþtýr. Bu iyileþmeyi 2 kür KTye baðlarlar ve oðul Uður'un karþý çýkmasýna raðmen HTT kullanmayý býrakýrlar...
    Daha önceleri bitkiyle ilgili dosyaya HTTye bulaþtýktan sonra, bir yýla kalmadan ulaþtýðýmý yazmýþtým.
    Viyanadaki onkologun da gördüðü dosyanýn linkini tekrar veriyorum.

http://www.maltawildplants.com/CLUS/...etrifolium.php

Kayýt Tarihi
    Apr 2007
    Nerede
    Aydýn
    Ýletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleþmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkaþlar,
    Az önce okudum. Prof.Dr. Oya kgönenç'in pankreas kanserinden öldüðünü. Týpký Stewe Jobs, Kamer Genç gibi.
    Peki, ben size; Ýst. merkezli ve Ýst. da çok þubeli, bir hastahanenin hastasý, aslen Trabzonlu ve Ist.da yaþayan, ayrýca; Pariste yaþayan aslen Sökeli pankreas kanseri hastalarý yazmadým mý?
    Eee,
    Bu kadar yazý niye ki?..
    Vatanla ve saðlýcakla kalýn.

- - - Updated - - -

Özür,
    Akgönenç olacaktý.

Kayýt Tarihi
    Apr 2007
    Nerede
    Aydýn
    Ýletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleþmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaþlar,
    Aþaðýdaki yazý; týp tarihine geçsin diye yazýlmaktadýr. Ama, önce; bu konu baþlýðýný okuyanlara fýrça çekmek zorundayým, kusura bakmayýn. Ben, size: "bana 'sahtekâr' diyen kiþinin, eniþtesiyle ilgili; ilk bilgisayarlý tomografi görüntülerini ve buna baðlý raporu, 2 lt HTT kullandýktan sonraki PETBT görüntüleri ve bununla ilgili raporu, telefonunuzu verin; vatsaptan göndereyim." demedim mi? 11 Eylülden beri yüzlerce okuma oldu. Bir Allahýn kulu merak etmedi...
    Þimdi, geleyim; týp tarihine geçsin diye ekleyeceðim yere... Büyük harflerle yazacaðým:
    1-DÝÞ ÇEKTÝRECEÐÝME; 4. EVRE KÜÇÜK HÜCRELÝ DIÞI AKCÝÐER KANSERÝ OLAYIM.
    2-DÝÞ ÇEKTÝRECEÐÝME, 4. EVRE MEME KANSERÝ OLAYIM.
    Kolon,rektum, prostat v.s. devam etmeyeceðim...
    Þu yazdýðým iki cümleyi býrakýn, birini dahi söyleyebilecek, deðil Türkiye; Dünyada bir tane onkolog var mýdýr? Var ise, haber verin; Dünya yüzüme tükürsün...
    Diyeceksiniz ki: "sakar Hoca, kafayý yemiþ."
    Hem hastasýný, hem de; Malta'daki dosyayý gördükten sonra: "Bu ot ilacýný kullanmaya devam edin" diyen Viyana'daki onkologu unutmayýn. Daha önce yazdým.
    Bundan sonraki yazým, en kýsa zamanda:
    a-Eniþtem, niye; 6. tahlilini yaptýrdýktan sonra laboratuvar müdürü tarafýndan geri çaðrýldý,
    b-Niçin, HTT ile ilgili yeni haber yok,
    c-Giresun'daki hastayla ilgili olacak.
    Vatanla ve saðlýcakla kalýnýz...

Kayýt Tarihi
    Apr 2007
    Nerede
    Aydýn
    Ýletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleþmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaþlar,
    Eniþtem geçen yýl öksürük þikayetiyle (70 yaþýnda, hayatýnda sigara içmemiþ biri) hastahaneye gider ve "3. evre adeno karsinom akciðer kanseri, lenflere metastaz." denir. Beni bulur ve asla týbbi tedavi görmemesini, sadece HTT kullanmasýný, iþe yarayýp yaramadýðýndan emin olmasý için, kan tahliliyle iki deðerine baktýrmasýný, bir ay HTT kullandýktan sonra tekrar baktýrmasýný söylerim ve yapar. Bu iþlem 13 aðustosta baþlamýþtýr. Aralýk ayý ortasý; 4. ayýn bittiði tarihtir ve 5. tahlilini de yaptýrmýþtýr. Ca:125 deðeri 8, CEA deðeri ise 2 olmuþtur. Aralýk, ocak, þubat ayý biter ve martýn ilk haftalarýnda, eniþtem: "Yaklaþýk üç aydýr HTT kullanmýyorum. Acaba deðerlerimde bir deðiþiklik var mý?" diye 6. tahlilini yaptýrýr. 8 olan deðer 7,5 tur, öteki deðiþmemiþtir. Laboratuvardan çýkar, arabasýna biner ve yola çýkar. Biraz sonra telefonu çalar: "Hüseyin Bey, çok uzaklaþmamýþsanýz ve zamanýnýz müsaitse laboratuvara döner misiniz?" denir. Eniþtem döner, lab. müdürü karþýlar. Lab. müdürü ordudan emekli bir hekimdir.
    Aralarýnda þöyle bir konuþma geçer.
    + Hüseyin Bey, son tahlilinize bakarken önceki 5 tahlilinizi de gördüm. Kanser takibi yaptýðýnýz belli. Ne kanseriydiniz?
    - Akciðer...
    + Bu deðerleri nasýl düþürdünüz? Hastahane, RT-KT filân...
    -Hayýr.
    +Eee, nasýl oldu bu?
    -Benim kayýn birader ot iþiyle uðraþýr, onun yaptýðý ot ilacýný kullandým.
    +Hüseyin Bey, sizden tekrar kan vermenizi istiyorum, ücretsiz. Sizin karaciðer, böbrek fonksiyonlarýna, insülin deðerlerinize v.s. bakalým.
    Eniþtem kan verir. 3 saat süreyle, müdür eniþtemi lab.da gezdirir, çay kahve içip sohbet ederler. Tahlil sonuçlarý gelir ve müdür: "Hüseyin Bey, deðerleriniz mükemmel. Siz bana; kayýn biraderinizin telefonunu verin." der.
    Müdür o akþam saat 21.30-22.00 sýralarýnda beni arar:
    + Sakar bey, bugün eniþtenle görüþtük. Adres vereyim, bana o ot ilacýndan gönder.
    - Müdür bey, iyi diyorsun da, nerede kullanacaksýnýz, daha önce böyle bir hastalýkta denediniz mi, denemediniz mi, iþe yaradý mý, yaramadý mý diye bir þey demiyorsunuz...
    +Kayýn validem kanser!...
    Gönderdim. Bir süre sonra "2. litreyi gönder." Bir süre sonra da: "3. litreyi gönder..." durumu oldu.
    Geleyim HTT ile ilgili niçin yeni haberler gelmiyorun cevabýna.
    Geçen yýl;
    Ýzmir'de kemik çürümesi olan emekli öðretmene, yine Ýzmir'de LAM hastasýna, Didim'de hodgin lenfomasý hastasý kadýna, Kuþadasý'nda Parkinson hastasýna, yine Kuþadasý'nýn bir köyündeki Gut hastasýna, Söke'deki lösemi hastasý adama HTT verdim ve hiç birinden; "Kullandým-kullanmadým, iþe yaradý-yaramadý "diye bilgi gelmedi. Kendi kendim söz verdim: "2018 yýlbaþýndan itibaren kimseye deneme maksatlý HTT vermeyeceðim." HTT boþu boþuna harcanýyor.
    Gelelim Giresun'daki hastaya...
    Hastanýn oðlu beni Ýstanbul'dan arar:
    +Hocam, ben sizin telefonunuzu Karaman'daki arkadaþtan öðrendim. Annem Giresun'da. Meme kanseri diye baþladý, kestiler KT ler. Arkasýndan; "Maalesef..." yine ameliyat, yine KTler. Arkasýndan, yine; "Maalesef kemiklere, beyne metastaz..." Yine KTler... En sonunda da "týbben yapabileceðimizi yaptýk. Hastayý alýn götürün!..." Durum bu.
    -Mustafa Bey, ilk teþhis konduðunda beni bulsaydýn; anneni hastahane yüzü göstermeden kurtarýrdým. Ben HTTnin meme kanserini tedavi ettiðini biliyorum. Metastazlarý ne olursa olsun, tedavi edeceðini de biliyorum. Ama, annenle ilgili olarak endiþem þudur: "hastanýn baðýþýklýk sistemi; aldýðý KTler sebebiyle pert oldu mu, olmadý mý? Sýkýntý budur. Beyin, kemik... v.s. hepsi hikâyedir. Baðýþýklýk sisteminin pert olup olmadýðý ilk litrede belli olur.
    +Hocam, baþka þansýmýz kalmadý, denemek zorundayýz.
    - Adres ver göndereyim.
    Nasýl saklanacaðýný, hangi dozda kullanacaklarýný, sigara ve tedavi makstalý baþka bitki kullanmanýn yasak olduðunu anlatýrým ve gönderirim. 24-25 gün sonra telefonum çalar. Arayan hastanýn oðludur, der ki: "Hocam, Girsun'dan inanýlmaz haberler var. Annem kilo almaya baþlamýþ. Kemik aðrýlarý azalmýþ, yüzünün rengi düzelmiþ, tuvalete bile gidip gelir hale gelmiþ. Ýþe yararsa 4 litre kullanacak demiþtiniz. 2. litreyi gönderin." Daha sonra 3. litreyi gönderin durumu. 3. litre bitmek üzereyken; hasta Ýstanbul'a gider ve PETBT çektirilir. Denen: "Öyle bir hastanýn, böyle olmasý MÜMKÜN DEÐÝL!..."
    Hastanýn oðlu beni aradý ve yukarýdaki durumu anlattý: "Hocam, geçmiþin itibariyle cehennemlik olacaksýn, bizim ailenin ettiði dua sizi cennete götürür. 4. litreyi de gönder."
    Durup dururken, Giresun'daki hastayý niye anlattým: "EDÝLEN DUANIN TONAJINA DÝKKAT EDÝN!..." diye...
    Bundan sonraki yazý; Fikret By'in 2 litre HHT kullandýktan, ikinciyi kullanýrken aldýðý 2 kür KT sonunda çekilen PETBT raporunu yazacaðým. Cep telefonuna göndermeyi biliyorum da, buraya göndermeyi beceremiyorum. Hâlâ perikondritli kulak fotoðraflarýmý bile gönderemedim. e-posta adresi verirseniz gönderirim, bunu becerebiliyorum.

Kayýt Tarihi
    Apr 2007
    Nerede
    Aydýn
    Ýletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleþmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaþlar,
    Ýki ay HTT kullandýktan ve son litreyi kullanýrken 2 kür KT almýþ Fikret Bey'in 2. PET/BT raporunun son bölümünü aynen aktarýyorum.
    Hastanýn güncel bulgularý 18.12.2017 tarihli diðer bir merkezde yapýlan PET/BT tetkiki ile karþýlaþtýrýldýðýnda;
    a-Sað supra/infraklavikuler ve sol infraklavikuler lenf nodlarýnda regresyon olduðu;
    b-Sað akciðer üstteki kitlede ve bilateral pulmoner nodüllerde regresyon olduðu;
    c-Mediastinel, sað pektoral ve sað parasternal ile interaortokaval, sol paraortik ve sol iliak lenf nodlarýnda regresyon olduðu;
    d-Ýskelet sisteminde regresyon olduðu gözlenmiþtir.

Ek bilgi: Regresyon, týp dilinde; hastalýkta gerileme demektir.

Kayýt Tarihi
    Nov 2018
    Nerede
    Izmir
    Ýletiler
    2
    Dilekçeler Sözleþmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Merhaba,
    Annem pankreas ca ve karaciger metastaz. Yardima ihtoyacim var. Yazilanlari kisnen okudum. Tam anladigimdan emin degilim. Dogru ot nedir nereden bulmali ve nasil kullanilmali. Tesekkurler

+ Konuyu Yanýtla
13 / 17 Sayfa ÝlkÝlk ... 34567891011121314151617 SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

ELifim Qaraxan

sakar

perikondrit diyabet

perikondrit

sakar hocaQaraxan hekumhttps:www.hukuki.netshowthread.php125220-Perikondrit
Forum