Benim Bİr Kaç Sorum Var Yardımcı Olursanız Sevinirim

01-10-2012 de Site yönetimine ait bir dairede kiraci olarak oturmaya başladım
2015 mart ayında sözlü olarak bana sitede görevli arkadasin 2 çocuğu oldugu ve onların 1+1 dairede oturduğu o yuzden benim oturdugum 2+1 dairenin onlara gerekli oldugu icin daireleri değişmem soylendi bende bana o dairenin kucuk gelecegini bildirdim o zaman kira sozlesmesi bitince bana cıkmam gerektiği sozlu olarak iletildi ve 30-08-2015 tarihinde kira sozlesmenin bitis tarihi 01-10-2015 tarihi olarak gosterilip ( ilk sozlesmede herhangi bir bitiş tarihi bulunmuyor ve hiç yenileme yapılmadı ) dairede tadilat yapılacak diyip evden tahliye ihtarnemesi cekmislerdir..

Bugun yonetim tekrar beni konusmaya davet etti ve gittim yine aynı daireyi gosterdiler bende oraya giremeyecegimi ve ilk ev buldugum tarihte cıkacagımı soyldim ve buna yanasmadılar sitede tadılat var ekimde suyunu kasımdada elektirigini keseriz dediler.

eve girdiğim tarihten itibaren elektirik,su ve kirami eksiksiz olarak oduyorum

şimdi sormak istedigim

1-Site yönetimi tadilat için tahliye edebilirmi ? (sitede okudum dava acmaları gerekiyor bilir kişi gelecek fln yazıyordu ne kadarlık surede tahliye etmem gerekir ? )

2-Eğer ev bulamazsam elektirik ve suyu kesebilirlermi ? (elektirk ana trafodan dağılıyor suda aynı şekilde)

3-Site yönetimi elektirk ve suyu kesmememiz için tahatname doldur aralıkta yada ocakta cıkıcam de diyor eger noterden böylee bi yazı yollarsam ve ev bulamayıp evde kalırsam ne gibi yaptirimlar uygulanıyor ?

şimdiden çok teşekkur ederim