Merhabalar,siteniz çok aydınlatıcı devamlı takip ediyordum.Bu gece kayıt olup yardım almak istedim.1 yıl önce antalyadan bir şahısın bana 180 lira borcu vardı bu şahıs ödemesini yapmamakta ısrarcıydı,kendisi online bir oyunun sahibi ve online item satarak para kazanmakta.Ben bu şahısa yazılımsal ve donanımsal yardım yaptım bunun neticisinde bana 180 lira borçlandı,herhangi bir kanıtım yok görüşmeler silinip gitti bilgisayarıma format attım.Skype adresinin şifresini verdi gir item sat paranı çıkart ben oyun içerisinde gereken item/satışları yaptıgın kişilere veririm dedi..Sonrasında buna ders amaçlı skype adresini üzerime aldım.Bu kişi savcılığa suç duyurusunda bulunmuş.Skype adresini tekrar kendi üzerine aldı zaten.Buraya kadar problem yok aslında suçduyurusunda bulunması sorun değil gider ifademi verir çıkarım fakat,5 gün önce karakola gittim anneminde gelmesi,annemin ve benim sağdan soldan düz şekilde terorist gibi resim çekilmesi gerektiğini antalya cum.savcısının bu şekilde istediğini söyledi bende karakoldan böyle bir şey yapmıcamı söyleyip çıktım.Sonuç olarak böyle bir isteme hakkı varmı ben daha dinlenmedim haklı haksız kim belli değilken böyle muamele yapılması çok yanlış ve manidar.

Kafama takıldığı için antalya cum. savcılığını aradım, XX İsimli savcıyla görüşmek istediğimi söyledim,Savcımıza şunu söyledim sayın savcım böyle birşey istemişssiniz fakat annem 50 yaşında bu yaştan sonra karakol köşelerinde terorist gibi resim çekilmesi ne kadar doğru dedim ? ... Sayın savcımız sen benimi sorguluyorsun diyip telefonu yüzüme kapattı. Bende bimere şikayette bulundum xx isimli savcı hakkında..Sizce yanlışım varmıdır aydınlatırsanız sevinirim.

Saygılarımla