Iyi gunler. Olayi en basindan anlatip siz degerli hukukculardan bilgi alabilirsem ne mutlu bana. Bana atilan bir iftira yigenim, anne babasina dayim beni 6 yasimdan 11 yasima kadar cinsel tacizde bulundu diye beni sucladi akabinde aile beni sikayet edip tutuklanmami sagladilar. Kizin yasi suan 14. Ben nezarete alindigim gun polise verebilecegim en iyi ifade para koparmak icin bu iftirada bulunmus olabilcekleriydi. Olay daha sonradan soyle anlasildi. Ben tutklu olarak ceza evine girdim. Yigenim beni annesi soruyor dayim nerde diye. Anne de dayin ceza evine girdi diyor bunu akabinde ise yigenim " ben yalan soyledim, dayim beni taciz etmedi." Oluyor. Anne kizina nicin boyle soyledin ozaman diye sorunca yigenimde dayim eskiden benimle cok zaman gecirirdi arayip sorardi dayim nisanlandi ve evlendi artik beni degil karisini seviyor ve beni hic aramiyor bu yuzden dayima iftira attim belki bu sekilde karisindan ayrilir ve benimle daha cok zaman gecirir oluyor... anne kizina peki nasil olurda bukadar net bir sekilde seni taciz ettigini anlatabilirsin diye soruyor. Kizda okulda bu sekilde bilgiler veriliyor cinsellik derslerinde ogrendim diyor. Bundan sonra aile benim avukatimla birlikte savciliga gidip ayrintili bir sekilde anlatip sikayetten vazgeciyorlar. Savcilik emriyle resen tahliye oluyorum 3 gece kaldigim cezaevinden. Daha sonra savcilik kizin tekrardan dinlenmesi istiyor. Anne ve kiz hastaneye gidip savcinin ve pedegoglarinda katilimiyla tekrardan ifade veriyor yalan soyledigini soyluyor. Biz davanin dusmesini beklerken savcilik tekrardan mahkeme davasi aciyor. Degerli hukucu arkadaslar sizlerin cok degerli fikirlerini alabilirmiyim. Suan 8 aylik evliyim ve bir cocuk bekliyoruz. Is yerinden mahkemem devam ettigi icin ozel guvenlik kimligime el konuldu ve suan calismamaktayim. Aile ile hala gorusmekteyiz. Yigenimle aramiz yine ayni baba kiz gibiyiz. Oda boyle bir yalan soyledigi icin cok pisman. Ailede ikilemde kalan sadece enistem o hala tedirgin ve netarafa inanacagini sasirmis durumda. Bir tek onunla yuz yuze gelemiyoruz. Lutfen yardimci olursaniz sevinirim...