Maliki bulunduğum daire bir site içerisindedir. Burası Site Yönetimi, Ada Yönetimi ve Blok Yönetimi ile yönetilmektedir.
Son olarak 31.05.2015 tarihinde çağrısı yapılan Blok Genel Kurul Toplantısının, 1. Oturum için yeter sayı elde edilemediğinden 07.06.2015 tarihinde 2. Oturumun yapılarak kararlar alındığını ve yeni yöneticinin seçildiğini eski yöneticiyi telefon ile arayarak öğrendim.

Yeni yöneticiye telefon ile ulaştım. Eski yöneticinin ibra edilmediğini ve jeneratör kurulması, güvenlik kameraları kurulması gibi kararların alındığını söyledi. Ancak alınan kararları tebliğ etmedi. Ne duyuru pansounda bir örneği var ne de imza karşılığı ya da taahhütlü mektupla elime ulaşan bir tebliğ var.

Kendisinden alınan kararları tebliğ için ayrıca telefonda, mesaj göndererek ve evinin kapısına giderek kademeli olarak talepte bulundum. Ancak kapıcı ile gönderebileceğini söylediği halde bu yönde hiç bir çaba sarf etmemeiştir.

Yeni yöneticinin tutum ve davranışlarınından kendisinin Kat Mülkiyeti Kanununa yeteri kadar vakıf olmadığını veya iyi niyetli olmadığını düşünüyorum ve oldukça endişeliyim.

Bu vesile ile yeni yöneticinin alınan kararları tarafıma usulüne uygun olarak tebliğ etmesi ve eski yöneticinin ibra edilmememiş olması gibi konularda görevini yapması için nasıl bir ihtarda bulunabilirim. Bu ihtar için örnek bir uygulamayı referans olarak gösterebilir misiniz?

İlginize şimdiden teşekkür ederim. İyi günler dilerim.