İyi akşamlar balıkesir ayvalık meslek yüksekokulunda öğrenciyim yaklaşık 10 gün önce sabah sabah kapıma dayandılar ve kaçak elektrik kullandığımı söyledirler bu olay olmadan 15 gün önce bursaya ailemin yanına gitmiştim 29 haziran gecesi ayvalığa döndüm kalan eşyalarımı alıp eve dönücektim artık 30 haziran sabahına başıma böyle bi olay geldi saat eski dönen saatlerdendi saatte mühür olmadığı tansiyon köprüsünün düşük olduğunu eve elektriğin geldiğini fakat saatin yazmadığı söylendi bende hemen eski faturalarımı gösterdim madem saat yazmıyor geçen ay 71 lira ondan önceki aylarda 100 lira civarı elektrik faturası ödediğimi bu ayın yarısını bursada geçirmeme rağmen bozuk saatten çıkan 56 liralık faturayı gösterdim fakat kimse dinlemedi ve tutanak tutuldu bu gün cezamın geldiğini öğrendim bildirim kağıdını henüz alamadım internetten konrol ettiğimde 402,30---788,50 tl tutarında iki adet ek fatura gördüm bu cezaya itiraz hakkım varmı varsa ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim tam okul bitti sevincini yaşarken hevesimi kursağımda bıraktılar

KONUYU YANLIŞ YERE AÇMIŞ OLABİLİRİM ŞİMDİDEN KUSURA BAKMAYIN