Evden ayrildiktan bi hafta sonra vekalet ile 4200 tl ile birlikte (elimde herhangi bir dekont yok)tam alti ay sonra bosanma davam acildi.
karsi taraf tam bir gun sonra acmis.av.ben hallediyorum dava gununu beklicez dedigi icin rahattim.
bosanma davam acildiktan sonra hic kendi davam gorulmeden benim hakimim bana 600 tl kasim ayindan beri baglatmis ve 6 aydir aliyorum.fakat bir ay aliyorum bir ay alamiyorum.
av.dava gorulmedigi icin, senin davan daha baslamadigi icin (karsi tarafinki alti ay once acmisti ve iki kez davamiz gorulmustu) nafakada sikinti yasanir demisti.
icraya gidip sordugimda nafakamin kasim ayindan beri duzenli odendigini gordum .av.zar zor sikila sikila sordugimdada (nasil bir ezilmislik psi.)
Bana vekaleti icin onun icinden kesintiler tabi olucak dedi.vekalet ucreti kesiyor mahkeme dedi.
Bankaya yedi aylik nafanin 4.ayi bankaya yatti.ve ilk ay icradan aldigim kagitta 1500 tl ve hemen ertesi gunu tekrar 600 tl yattigini gördüm. bu parayida hic almadim.
kendisi ile sozlu gorusmemde 50000 tl lik taki paralarimin % 15 ile sozlesmistik
Av.sikayet etsem Hic para vermedigimi soyleyip nafakadan kesinti yaptigini soylerse bunu nasil ispat edebilirim
av.degistiricem.ama hazmedemiyorum.ne yapmali