Merhabalar.
Cok magdurum. Anlatacaklarimi yazarken bile utaniyorum.
Sorum sudur:
Karim beni evliligimiz boyunca 7-8. Hatta daha fazla ayri kisiler ile zina ederek aldatmistir.
Bunlardan bazilari facebook hesabindaki yazismalardaher seyi aldattigi kisilerle konusmasindan sabittir. Bir tanesi resimli belgeli sabittir. Digerleri ile ilgili is yerinde calisan bazi arkadaslari sahittir. Yani ispat edebileceklerim var.
Bu konuyla ilgili ne yapabilirim.
Esim su anda bursa ilinde. Ikameti babasinin evinde ve kendi babasinin evinde sevgilisi ile dost hayati yasiyor.
Halen fiili olarak aldatma olayini devam ettirmekte ve kendisi tarafindan bana bosanma davasi acilmis bulunmaktadir.
Esime mahkeme araciligi ile en buyuk zarari maddi ve manevi nasil verebilirim. Psikolojim alt ust oldu. Canimdan cok sevdigim karimin bunlari yapmasi ben8i mahfetti. Hala seviyorum ki canimi cok acitiyor. Ondan hukuki olarak bu yaptigi pis islerin cezasinin tatminkar bir bicimde en agir sekilde verilmesinin yolu nedir? Verilebilir mi?
Yoksa onu oldurerek mi icimde kopan firtinayi dindirmeliyim. Lutfen cevap verin. Dayanicak gucum kalmadi.