Merhaba değerli forum yöneticileri ve arkadaşlar ,

5 gün önce boşanma davam karar duruşması bitti ve tuhaf bir karar ortaya çıktı . Benimle ilgili Gsm kayıtlarını istemişlerdi ve bu kayıtlardan 2 farklı bayana ait olduğunu söyledikleri ay içerisin dede onların iddiasına göre 300 ila 400 kez görüşme yapmışım farklı günlerde hakime hanım bunlara istinayen hat sahiplerinin detayını istedi 2 kişiden biri erkek diyeri iddia edildiği gibi kadın çıktı , Erkek çıkan kişi ile ay içerisinde 5 kez öğle saatinde konuşulmuş kadın çıkan kişi ile ise ay içerisinde farklı günlerde genelinde gün içi olmak kaydı ile 3-4 kez akşam saatinde görüşme yapılmış bu raporu bilirkişi hazırladı buna görede karar verdi hakime hanım , bayan çıkan kişi ile ben eşimin evi terk ettikten sonra görüşmüşüm ama hakime hanım bu numaraları tanıyormusun diye sordu bende Satış pazarlama işi yaptığım için birçok kişi ile görüşüyorum görüştüğüm kişilerin çoğunu tanımıyorum diye cevap vermiştim. Buna göre hakime hanım Tarafların boşanmasına benim Davamın Reddine karşı davanın Kabulüne karar verdi ve bana maddii 8000 tl Manevi ise 10000 Tl tazminata hukmetti 15 gün içindede yargıtaya götürülebilir dedi . Acaba bu davayı Tamamen bozdurmalımıyım yoksa sadece yargıtaya tazminat için itiraz edebilir miyim ? Edersem benim davam reddedildi geri döner mi ? çünkü numarası bulunan bayanı ifade için çağırmadı avukatım bozdurabilirim dedi Sizce ne yapmalıyım ?