bosanma davam esnasında hakkımda tedir kararı varken bosanmaya calıstıgım kişi evdeki esyalarını talep etti esyalarını teslim alması için evin anahtarını kapı uzerinde bırakarak esyalarını rahatca ve sorunsuz sekilde almaları amacıylada evi terk ederek baska yere gittik dondugumde evin anahtarınında esyalarka birlikte karsı tarafca götürüldügünü gordum ve hakkımda 6284 sayılı tedbır kararı varken

1. karsı taraftan facebook yolu ile evimin anahtarını istedim isteme nedenimse evime ait tek anahtar olması ve orada ikamet ediyor olmam

- kanser teshisim oldugu icin kanser ilaclarım ve raporlarıma ulasmak amacıyla karsı tarafa yasak olmasına ragmen facebook tan hakaret etmeden evin anahtarını istemem 6284 sayılı kanuna mualefetmidir

- hasta halimle sokakta kalmama neden olması sucmudur ?

2. bu kişi facebook uzerinden ve diger iletisim aracları ile yakınlarım ve arkadaslarıma beni kotuleyici yazılı ve sozlu iftiralarla dolu gorusmeler yapması nedeniyle ilgili sahsın beni toplum içinde kucuk dusurme kendini haklı cıkartmaya calısması nedeniyle 3. sahislara belgelerle olayların gerceklıgını anlattıgımı beyan etmem sucmudur

bu nedenle ilgili kısı sikayette bulunus ve hakkımda kisi sukununu bozma suclamasıyla c.savcısı tarafından hakkımda dava acılmıştır ne yapabilrim