02/04/2013 tarihinde boşanmış 2 çocuğu babasında olan bir kadınla evlendim. Benimde bu 2 evliliğim ilk evliliğimden velayeti bende olan ve yanımda olan 2 çocuğum var kızım (18) oğlum (13). Bu evlilikten de 28/08/2013 te oğlum oldu. eşim psikolojik dengesizliğini evlendikten sonra fark ettim. işsiz kaldığımda sinir krizi geçirdi evdeki ilaçları içip intihara kakıştı, büyük oğlum hasta iken yoğun bakımda yatarken ben hastaneye gittiğimde evi terk etti, 1 ay sonra geri geldi, yine geçimsizlik sağlık ocağında gidip yine intihar etmek istediğini söyledi hastaneye psikiyatriye randevu aldım eşime "uyum bozukluğu" dan dolayı ilaç yazıldı. sonra kızımı ve annemi dövdü evi yine terk etti darptan dolayı dava açıldı. Eşim Türk vatandaşı olmadığı için ceza aldığı taktirde sınır dışı olacağı düşünce ile annem torunu annesinden ayrılmasın diye şikayetini geri aldı. 7 aydır ayrı yaşıyoruz oğlum mağdur olmasın diye zaman verdim boşanma davasını açmadın ama hala hakaretler devam ediyor boşanmak ve oğlumun bende kalmasını istiyorum oğluma da 18 yaşında olan kızım bakar diyorum. Bir ayrıntı daha eşimin Türkiye de annesi var annesinin evi var ama eşimi evine koymadı kirada oturuyor.