EÜAŞ IN GÖREVDE YÜKSELME SINAVINDA ŞEFLİK SINAVINA GİRMEK İSTİYORUM. ANCAK ŞEFLİK SINAVINA GİRMEK İÇİN 657 SAYILI KANUNUN 68(B) BENDİNDE ÇALIŞAN SÜRELER HİZMET SÜRELERİ OLARAK TANIMLANMIŞ AYRICA GÖREVDE YÜKSELME YÖNETMELİĞİNDE ŞEFLİK İÇİN

d) Şef pozisyonuna atanabilmek için;

1) En az 2 yıllık yüksekokulların hizmetin gerektirdiği bölümlerinden mezun olmak,

2) 5 inci maddenin ikinci fıkrasının (e) bendinde belirtilen görevlerde çalışanlardan 4 yıllık yüksekokul mezunlarının 5 yıl, 2 veya 3 yıllık yüksekokul mezunlarının 7 yıl hizmeti bulunmak veya Uzman olarak en az 1 yıl çalışmış olmak,

5. MADDENİN E BENDİ İSE

e) İdari Hizmetler Grubu;

1) Raportör,

2) Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni, Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Memur, Ambar Memuru, Satınalma Memuru, Dava Takip Memuru, Haberleşme Memuru, Daktilograf, Veznedar, BEN 4 YILLIK FAKÜLTE MEZUNUYUM. BENİM SORUM ŞU TAPU SİCİL MÜDÜRLÜĞÜNDE 269 GÜNLÜK HİZMETİM VAR 4/B SÖZLEŞMELİ BÜRO PERSONELİ OLARAK KURUMDA İSE 15.09.2009 YILINDAN BERİ HİZMETİM VAR.BUNUN 6 AYI KISA DÖNEM ASKERLİKTİR. ACABA BENİM 5 YILLIK HİZMET SÜREM DOLUP ŞEFLİK SINAVINA GİRMEM MÜMKÜNMÜDÜR. KAFAM ÇOK KARIŞIK BU KONUDA BİR FİKİR BİRLİĞİ YOK KURUMDA. TEŞEKKÜRLER.

Yönetim: Lütfen mesajınızın tamamını büyük harfle yazmamaya özen gösterin.