Arkadaşlar iyi geceler herkese bu saatte yazıyorum çünkü yarın cihazı 5. kez servise yollucam.
Bende toshiba laptop var. Cihaz 1 yılı geçtikten sonra harddisk bozuldu. Servise yolladım değiştirdiler fakat serviste yapılan işlemlerden dolayı cihazın menteşelerinde gevşeklik ve çıt sesi vardı. Sonra 2. kez geri yolladım bir işlem yapmadan gönderdiklerini söylediler.Ama ekranda ölü pixel gördüm. servise gitmeden önce yoktu ölü pixel sonra yine yolladım menteşelerden ve ekrandaki ölü pixelden ötürü. Ekranı değiştirdiklerini ve menteşeleri sıktıklarını söylediler. Ürün elime geldi açtım baktım yeni taktıklar ekranda farklı yerinde ölü pixel mevcuttu. Sonra 4. kez yine yolladım birdaha değiştirsinler diye değiştirmişer ama bugün elime geldiğinde kameranın olduğu üst kısımda kasanın dişlilerini kırmışlar ön tarafla arka taraf oturmuyordu birbirine birde ekran içeri de oynuyor tam oturmamış. Yarın 5. kez göndericem ne yapmam lazım gönderiyim mi yoksa direk tüketi heyetine mi başvurayım ? Bana 6 kez göndermeniz ve parça değişmesi lazım dediler ne kadar doğrudur ? Lütfen yardımlarınızı bekliyorum...