Öncelikle Merhaba,

Kargom İstanbul'dan yine İstanbulda Beylikdüzü adresime 21.11.2014 tarihinde kargolanmıştır.
22.11.2014 günü evde devamlı insanlar olmasına rağmen evde bulunmadığımız gerekçesiyle kargo gönderimi durdurulmuş ve şubeden teslim alınacağı bilgisi sms ile tarafımıza iletilmiştir.
Aynı zamanda Cumartesi günü 2 kere şubeye gidilmesine rağmen kargom bulunamamıştır.
24.11.2014 tarihinde çağrı merkezini aradığımda bugün ürünü saat 18.00 de şubeden teslim alınabileceği bilgisinin şube müdürü tarafından konuştuğum şahısa verildiğini tarafıma söylemiştir. Ben de Kavacıkta olduğumu, 60 km yolu gittiğimde ürünün tarafıma teslim edilmemesi durumunda ne olacağını sordum ve şube müdürü hakkında işlem başlatılacağı söylenmiştir. 60 km yolu gidip kargomu almak istediğimde bulamadıklarını söylemişlerdir.
25.11.2014 tarihinde bölge müdürlüğüyle yaptığım görüşmede kargonun kaybolduğunu ve ücret iadesi işleminin başlatılması için dilekçe vermem gerektiğini, sigorta işlemlerinin ortalama 21 gün sürdüğünü söylemişlerdir.

İnternet üzerinden özel günümüz için kız arkadaşıma almış olduğum telefonu özel günümüzde veremedim. Onun dışında saatlerce telefon görüşmeleri yaptım, hiç bir şekilde kargo şirketi tarafından aranarak bilgi dahi alamadım. İnternet üzerinden kullandığım indirimin süresi Kasım ayı itibariyle bitmektedir. Şimdi de kaybolan ürüne ilişkin paramı alamıyorum. Ben 21 gün beklemek istemiyorum. Nihayetinde benim hatam yok.
Bu nedenle suçu olan herkesin yargılanması adına hukuki süreç başlatmak istiyorum.
Nasıl yol izleyeceğim konusunda desteklerinizi rica ederim,

Peşinen teşekkürler.

Saygılarımla.