Ben 2011 Temmuz - 2014 Nisan Arasında Fatura Tahsilatı yapan ve cep telefonu vb hizmetleri veren bir işyerini işletiyordum. İşyeri Eşimin üzerineydi. 2014 yılbaşından sonra ben 2 işyeri daha devir alıp işleri genişlettigimi düşündüm, daha sonra bir şirket alıp müdür aldım herşeyi takip edip bana rapor veriyordu. 2014 nisan ayında bir ödemede zorlandıgım için kaynak arayışı sırasında 3 eleman ve müdür işi bıraktı. Eşime özel hayatımda yaptığım bir hatayı söyleyip onun gitmesini sağladılar. İşyerlerimi eşim aldı işletmedi devretti, elemanların aniden işi bırakmasından işkillendim meger tahsil ettikleri fatura paralarını ödememişler kendilerine almışlar bir çok malzemeyi çalmışlar, eşimle konuşamadıgım için hiç birşeye müdahale edemedim tam olarakta nelerin gittigini bilmiyorum. Mahkemede delil için sistemin gün sonraların vb talep ettim ama bizim işimiz degil dedi hakim. İlk mahkeme 7.ayda oldu hakime durumu anlatamadım tam olarak oda zaten dinlemedi. Bende 5 kuruş para yok hiç bir şekilde parada almadım, hakkımda 3 tane hizmet nedeniyle güveni kötüye kullanma 1 tanede dolandırıcılık davası açıldı. Ne kadar para çalındıgını bilmiyorum. Sistemler eşimde, tahsilatı yapan ve ödemekle görevli olan elemanlar, şikayete konu olan tutar 4.000 tl civarı. Eşim bana kızdıgı için bşanma davası açtı ve hiç bir şekilde yardımcı olmuyor. Aslında ödenmiyecek bişey degil ozaman. Ne yapmam gerekiyor maddi hiç bir imkanım yok. Daha önce bir kavgadan aldıgım adli para cezasınında 200 tl olan taksidini yatıramadım onunla ilgili ne olacak onuda bilmiyorum.