merhabalar kardeşim ve 4 arkadaşı akşam vaktinde yolda gezerken karşılarından gelen bir bayanın çantasını yanlarındaki bir arkadaşı alıp kaçıyor bu arada bayan yere düşüyor, kardeşim ve yanındaki arkadaşı olayı görünce korkup kaçıyor, çantayı çalan çocuk ve yanındaki diğer kişi ise başka bir tarafa kaçıyor. bu arada bayanın bağırması üzerine polis ekipleri etrafta arama yapınca kardeşim ve yanındaki arkadaşı yakalanıyor, karakola götürülüp ifadeleri alınırken, çantayı çalan çocuğun yanındaki arkadaşı yakalanıyor ve çocuğun üstünden bayanın kredi kartları çıkıyor, bu çocuk ifadesinde çantayı çalan çocukla beraber çantayı açtıklarını ve kredi kartlarını kendisinin aldığını o arada polisin gelmesi üzerine çantayı çalan çocuğun kaçtığını söylüyor ve bir gün sonra kardeşim ve iki arkadaşı tutklanıyor ama kaçan çocuk bir gün sonra karakola gelip ifade veriyor ve ne hikmetse tutuksuz yargılanıyor. daha sonra hazırlık evresinde dosyayı inceleyen savcı nitelikli yağma olarak iddianameyi hazırlıyor. temmuzda mahkemeleri var bu olayın sonucu ne olur. sizlerden yardım istiyorum. beni bilgilendirirseniz çok mutlu olurum. şimdiden çok teşekkür ederim bilgileriniz için...