İyi günler dilerim başımdan bu gün çok talihsiz bir olay geçti ben 2008 yılından beri evli bir bayanla beraberim ve bir çok kez tamamen rıza ile resim video falan yolladık. kendisi beni aldattı ve bende kızdım tehdit ettim eşine soyler herkese rezil ederim diye fakat ne eşine soyledim nede kimseye rezil ettim. benden şikayetçi olmuş polisler aldı benı telefonuma el koydular benım telefonumda onun yuzu gorunen normal bir resmi var fakat başka cinsel içerikli resimlerde var fakat yüz görünmüyo hiç birinde tabi bide çekilen mesajlar var tehdit içerikli ben ne dersem o olacak vs gibi yoksa veririm söylerim gibi. polisler cep elimi cd ye aktardı mesajlar whatsap daydı bunu almış olabilirlermi. Ayrıca evimi aradılar pc ve bir cok şeye el koydular fakat onlarda hiç bir şey yok. bu kadının erkek kardeşinde beni tehdit etti küfür etti kadında küfür etti bu mesajlarda mevcut. bu arada polisler benim mernis adresimi değilde babamın evini aradılar benım evim diye ama ikamet babamın. şimdi bir kaç sorum olucak
1- benim ne yapmam gerek
2-kadın diyelimki ankarada oturuyo ama yozgattan dava acıyo kendi şehrinden değil bu uygun mu
3- ben ceza alırmıyım
4- diyelimki şikayetinden vazgeçti dava deam edermi
şimdiden teşekür ederim