Öncelikle cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.Sorunum Yaklaşık bir hafta önce küçükçekmece de mehmet akif mah. den arsa tapulu ev aldım.Tapusunu aldıktan sonra belediyeye beyanname için gittim.Beyannamesinide verdim.Buraya kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım.Taki iski ye gidene kadar.İskiye gittiğimde su aboneliği yapmadılar.Sebebini sorduğumda binanın 1992 de yıkım kararı olduğunu bu yüzden abonelik veremeyeceklerini söylediler.Aldığım ev önceden dükkanmış dükkandan eve dönüştürmüşler.Eski abone olsa yer değişimi yaptıklarını söylüyorlar.Binada benden hariç 5 mesken daha var bunlarda su var.Ama ben alamıyorum.
Şimdi bunlar T.C vatandaşı da ben değilmiyim.T.c de vatandaş ayrımımı yapılıyor.

Su alamadağım ve yıkım kararı olan bir eve belediyeden temiz kağıdı almadan tapu verilmiyor.Temiz kağıdını aldık ve öyle tapusunu aldık.Belediye başkan yardımcısı ile görüştük ve bizim dediğimiz madem yıkım kararı var niye yıkmıyorsunuz edik, dediği laf ise bir kişi için komple binayımı yıkacağız onuda diye söledi.

+belediye bana niye kontrol etmiyorsunuz dedi ev alınca bende dedim aradık telefona çıkan kişi 3 katı geçiyormu evet dedik ozaman kaçak dedi iskansız bina.

Burada belediyenin verdiği yıkım kararını uygulamadığı için ben ev aldım ve mağdur oldum madem binayı yıkmıyorsun ozaman yıkım kararı olan binaların komple elektriğini suyunu keski kimse kullanmasın.

Kısacası;

1-)Tapusunu aldığım ve beyannemesini yaptırdığım eve su alamıyorum
2-)Oturamadığım Eve deprem sigortası yaptırlar
3-)Oturamadığım eve vergi ödüyorum

Şimdi ben ne yapmalıyım mahkemeye versem kazanırmıyım .Sizden yardım istiyorum. Yoksa oturamadığım bir eve elimde olan tüm para belediyenin yanlışları yüzünden gidecek + moralim de bozulması cabası.