Ttnet' le yapmış olduğum ve 24 ay taahhütlü internet aboneliği kapsamında 2 ay hizmet aldım sadece 1 adet fatura ödedim daha sonra yer değişikliği vs. sebeplerle hizmet almadım fakat aboneliği de iptal ettirmedim. Aboneliğin bulunduğu adresim hali hazırda durup kullanılmadığı için de gittiğimde öder kullanırım diye iptal etmedim. Daha sonra o adrese gitme şansım olmadı en sonunda gidip evi boşalttım. Aboneliği kapattırmayı istediğimde kanuni takipte olduğum söylendi ve 2 3 gün sonrada ilamsız icra takibi tebligatı elime ulaştı borç 500 tl. Hizmet almadığım ve hat borçtan dolayı kapatılmış olduğu halde taahhüde dayanarak her ay standart ücret işlemiş. Benden bu borcu talep etme hakları var mıdır? Tüketici Hakları Hakem Heyetinin benzeri konularda emsal kararlarının mevcut olduğunu forumda gördüm BTİK' in 5809 sayılı kanunda yaptığı değişiklik bu durumu da kapsamakta mıdır? Eğer borcun iptali söz konusu değil ise borcu taksitlendirme şansım var mıdır? Davaya bakan icra dairesi başka şehirde ödeme ve taksitlendirme için bizzat gitme zorunluluğum var mıdır? Şimdiden çok teşekkürler.