+ Konuyu Yanıtla
1 / 2 Sayfa 12 SonSon
1 den 10´e kadar toplam 17 ileti bulundu.
    ümit1635 Misafir

Angry Eşim kızımı annesine bırakmış başka şehirde ahlaksız bir birliktelik sürüyor.

BeNİM eşim rahatsız.harbıden rahatsız.analatamıyorum ki kimseye..
    çocugumu darbetti.boğmaya çalıştı..beni darbetti.üç tane rapor var elimde..
    her neyse..bir akşam darbedilmiş kadın numarası yaparak polis çağırıp beni evden uzaklaştırdı..
    doktora gitmiş ıkı gun onceki morluk tesbit edilmiş..kendini morartmış çunku o gece evde yoktum..
    o gecenın sabahı annesyle kızımı da alarak kaçıp memleketlerıne gittiler..
    boşanma davası açılmış
    112 gundur kzıımdan haber alamıyorum.
    facebook tan eşimin şifresini bulup girdim.
    bu gece çocukluk aşkıyla konuşurken bir adamla sabaha kadar uc kez birleştigini anlatıyor..çocukluk aşkını çaırdı gelmedi diye..
    sana ınat olsun dıye yemın ederım yattım diyor..facede..
    neyse o gece eşimin bir kamu kurumunun mısafırhanesınde kaldıgını tesbit ettim.kızım başka bişehirde eşim başka bir şehrin mısafırhanesinde başka bi erkekle..112 gundur..eşimi babasını anasını arıyorum telefona çıkmıyorlar..
    şimdi ne yapayım.gidip orayı basıp vurayım mı yani.al sana kadın cinayeti..
    napmalıyım arkadaşlar yardım edin..sinir krizi geçiriryorum..
    face kayıtları delil olmuyormuş bir de..buyur burdan yak..

- - - Updated - - -

eşimin çocukluk aşkına eşinden boşan benimle evlen teklifine hayır cevabı alınca ona yaptıgı itiraf şu..
    sana inat olsun dıye yemın ederi dun gece bir erkekle burda yattım..diyor..bu yazışmanın facede fotografını çektim.delil olur mu?napmam gerekiyor?
    1-yattıgı otelın görevlilerini arayıp çarşafları yıkamayın mı diyeyım
    2-savcılıga nasıl şikayet edeyim
    3-şikayet etmeden gidip ikisini birden haklıyayım mı?

- - - Updated - - -

diğer sorum:
    çocugumun velayetine henuz karar verılmedi.1 yaşındakı kızımı annesine bırakıp giden eşimin ailesinden çocugumu almak ıstıyorum.ne yapmalıyım

Hukuki NET Güncel Haber

Eşim kızımı annesine bırakmış başka şehirde ahlaksız bir birliktelik sürüyor. konulu yargıtay kararı ara
    Eşim kızımı annesine bırakmış başka şehirde ahlaksız bir birliktelik sürüyor. konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap

Nerede
    İstanbul
    İletiler
    12.252
    Dilekçeler Sözleşmeler
    3
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Eşim kızımı annesine bırakmış başka şehirde ahlaksız bir birliktelik sürüyor.

Gerçekten sabrı zor güç bir sınav sizinki Allah kötüye düşürmesin demek lazım.
    Memlekette zina suç olmaktan çıktı savcılığa şikayet etmek çok bir çare üretmiyor asılsız bir ihbarla mesela uyuşturucu kullanıyorlar gibi polisle birlikte gidip bastırmak tutanak altına almak lazım diyeceğim o da sakat iş. Suç uydurma, iftira, adli makamları fuzuli işgal gibi bi çok dert açabilir başınıza. Zina hukuken boşanma ve tazminat sebebi olarak kaldı. Hem eşinize hem aldattığı kişiye tazminat davası açabiliyorsunuz yani affedersiniz ama "karımla yattın ver bakayım parasını" der gibi bir şey bu. Zinanın yeniden suç sayılması aile kurumunu korumak adına elzemdir en azından taraflardan biri evli ise.
    Facebook kayıtları delil olmuyor diye bir şey yok yan delillerle güç bulup kuvvet kazanabilir hele otel kayıtlarıdır tanık beyanlarıdır bunlar dosyaya girdiğinde çok anlam ifade eder.
    Çocuğunuzun velayeti için durumu güzelce izah eden bir dilekçe ile tedbiren de olsa size teslim edilmesine karar verilmesini isteyin.

Nerede
    ankara
    İletiler
    3.294
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Eşim kızımı annesine bırakmış başka şehirde ahlaksız bir birliktelik sürüyor.

Kardeşim, öncelikle geçmiş olsun.

Sana tavsiyem; eğer başarabiliyorsan, cesaretliysen eşinle aşığını bas.

Ama öyle bas ki ikisi de yarı çıplak zina / ilişki halinde olsun. eşinle ve aşığı ile ağız dalaşına gir, ortalığı velveleye ver öyle cazgırlık yap ki polis çağırsın çevredekiler, sonrada karakolluk ol, karakolda olanı biteni anlat tutanaklara geçsinler, nasıl bastığını hangi şekilde yakaladığını, detaylıcva bir güzel anlat. Savcılığa intikal etsin konu. Mahkemelik olun.

Onlar seni mahkemeye versinler, sen de eşine karşı zina davası aç. sen kamu huzurunu bozmaktan veya belki haneye tecavüzden suçlanırsın, işin içinde zina olduğu için tahrik sebebi sayılır indirim alırsın, ancak eşinin sadakatsizliğini de ispat etmiş olursun.

Boşanma davası dilekçende delil olarak, diğer mahkeme / savcılık kayıtlarını sunarsın, kim demiş facebook kayıtları delil değil diye, o delil değil bu delil değil neyle ispat edecek mağdur vatandaş kendisini, hakimler avukatlar savcılar istihare yatsın o zaman. Eline geçen her belge, her şey delildir, hakim takdir eder delil olup olmayacağını.

Bu arada sana bir tavsiye daha; yaşadıklarını, eşinin sadakatsizliğini, sana ihanetini, erkek arkadaşına, sevglisine yazdıklarını vs. öyle her yerde yazma, herkesle paylaşma, sonra ardından gıybet ederler, millete alay konusu olursun, yarın bir gün bu olaylar geçip gittiğinde insanlar sana başka gözle bakarlar, sana ihanet edene EŞ derler, çocuğunun ANA sı derler, kimse demez ki bir ANA, bir EŞ bunları nasıl yapar, nasıl layık görür kendisini sevenlere bunları demezler, Zaman gelir erotik bir hikaye anlatmışsın gibi magazinsel bir boyut alır.

Geçmiş olsun kardeşim. Allah yardımcın olsun.
    Konu Abdullah Yaman tarafından (15-03-2014 Saat 20:34:47 ) de değiştirilmiştir. Sebep: Hukuk dilinde olmadığından
    "BİR ÜLKEDE NAMUS ERBABI OLANLAR DA NAMUSSUZLAR KADAR CESUR OLMADIKÇA, O ÜLKE İÇİN KURTULUŞ UMUDU YOKTUR" İsmet İNÖNÜ
    NE ZULÜM, NE MERHAMET...SADECE ADALET...

Nerede
    Samsun
    İletiler
    5.785
    Blog yazıları
    2
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Bir hukuk sitesinde git adamın kafasını gözünü dağıt demek hatalı. Eğer illegal tavsiye almak istese zaten Hukuki.Net'e yazılmasına gerek yok, gidip yoldan geçen herhangi bir insan da bu şekilde bir tavsiye verebilir. Bu vatandaş gidip onu öldürürse azmettirici olmayacak mısınız? Gidip kasten yaralama suçu işlediğinde azmettirici olarak aynı cezayı almayacak mısınız? Düzeltmenizi rica ediyorum.

Nerede
    ankara
    İletiler
    3.294
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

düzelteyim tabii Emrah bey..
    Bir hukukçu tarafından bu vatandaşa elde etiği facebook çıktılarının delil olmadığı söylenmiş.
    Adalet arayışı içerisindeki mağdur vatandaşı, elindekilerin delil olmadığını söyleyerek çaresiz bırakan sistem yada kişiler, mağdurun hukuka olan inancını ve güvenini yitirmesine neden olacak karamsarlığa yönlendirenler ne kadar masumsa ben de o kadar masumum.
    Sizin de bildiğiniz gibi, bazan gerçeğe ulaşmak için dolaylı yollar kullanılır, kişinin suçluluğunu ya da suçsuzluğunu ortaya koymak için asıl açılan dava değil, bir başka davanın detayları kullanılır, ben de kişiye bunu söyledim.
    "BİR ÜLKEDE NAMUS ERBABI OLANLAR DA NAMUSSUZLAR KADAR CESUR OLMADIKÇA, O ÜLKE İÇİN KURTULUŞ UMUDU YOKTUR" İsmet İNÖNÜ
    NE ZULÜM, NE MERHAMET...SADECE ADALET...

Nerede
    Kayseri
    İletiler
    1.135
    Blog yazıları
    144
    Dilekçeler Sözleşmeler
    1
    Dosya Yükleme
    0

Birisi şifreli hesap almış ise, o hesabın şifresini de hiç kimseye vermemiş ise, bunun anlamı ona ait bir özel alan varlığı oluşturmak istemesidir.

Bir telefon geldiğinde, yan odaya geçiyor ise, o telefon konuşmasını yanında olanların duymasını istemediğindendir.

Tuvalet ihtiyacını, insanların içinde görmüyor ise, bunu görmelerini istemediği içindir.

Yargıtay bunu böyle ifade edenlere "hadi canım sen de" diyor. Bazı özel alanlar oluşturuyor ve "bunun gizi gizemi olmaz" diyor. Hukuk adına telefonlar dinleniyor, insanlar kameralar ile takip ediliyorlar.

Eğer herkes herkesin her şeyinden haberdar olsa idi, şu dünyada bir gram ağız tadı olmazdı.

Her gizden haberdar olma...

Özel alan kavramını red...

Bu ise istenen, bunu başa saracağı her şeye de tahammül etmek lazım.

"Hırsızın hiç mi suçu yok?"

Eğer Allah ile arası bozuk biri olsaydım şunu derdim:

Tüm suç, insanı yaratana ait.

Bunlar, savunulası sözler değil, hatta absürt bile... Lakin insan, defolu bir tanrı klondur.

NOT: Yukarıda yazılı hiçbir cümle yazana ait değildir. Bir hesap dahilinde de yazılmamıştır.

Nerede
    ........
    İletiler
    4.959
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Anlattıklarınıza göre yukarıda yazılanlara iİlave olarak, eşinizin çocukluk aşkı dediğiniz kişiyi razı edebilirseniz şahitlik yapması için, daha etkili bir delil olur.

Nerede
    Samsun
    İletiler
    5.785
    Blog yazıları
    2
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Facebook kayıtlarının delil olmaması gibi bir durum, Engin Bey'in dediği gibi, böyle bir şey yok. Facebook kayıları delildir. Elektronik deliller, elektronik ortamda sunulmak kaydıyla gayet geçerli ve güçlü delillerdir. Şahsın somut hukuki durumda avukatına başvurması gerekmektedir.

ümit1635 Misafir

elektornik ortamda nasıl sunabilir deliller kaybolmadan bana bi yol gösterin..ya katil olacaım ya da hapse girme pahasına bu deliilleri sunacaım..yalvarırım bişey deyim.3 gundur çııldırıyorum

- - - Updated - - -

hhukuki olmamasının nedeni olarak eşimin benden ayrı yaşadıktan sonra yenı bi face açması nedenıyleymış..bende bikaç şifre denedim..buldum...çocugumun izini süreceim tek adres orası aramızda 1300 KM VAR..

- - - Updated - - -

72 saattır uyumuyorum..katil mi olayım bilmiyorum
    cinayet mi işliyeyım..
    korkak ve namussuz biri deilim..
    ama çocugum için yaşamalıyım..
    tek düşündüğüm o..buna yemin ederim.
    üç kez gidip basmayı ve vurmayı planladım.
    fakat düşündüm..ben hapse gidersem 1 yaşındaki bebegıme ne olur

Nerede
    ........
    İletiler
    4.959
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Bu aşamada hastaneye gidip psikiyatrik destek almanızı öneririm. Vurmak vs bunlar saçma sapan düşünceler. Şimdi gidip eşinizi vursanız eşiniz utançla yaşamaktan kurtulacak sizde belki ömür boyu hapse gireceksiniz. Sonuçta cezayı yine siz çekeceksiniz. Siz onu bu utançla yaşamasını sağlayın. Hem siz hapse girmekten kurtulun hemde çocuğunuz hem annesiz hemde babasız kalmasın.

+ Konuyu Yanıtla
1 / 2 Sayfa 12 SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

karimi aldatirken yakaladim

https:www.hukuki.netshowthread.php111180-Esim-kizimi-annesine-birakmis-baska-sehirde-ahlaksiz-bir-birliktelik-suruyor

karimi baska erkeklerle dusunuyorum

karimi yakaladim

karimi baskasiyla yakaladim hikaye

namuslu sandigim karim hikayeleri

karimi baska adamla yakaladim

karimi asigiyla yakaladim

karimi baskasiyla yakalamak

karimi baska erkekle yakaladimkizimi baska erkeklerle dusunuyorumkarimi aldatirken yakaladim hikayeannesini aldatirken yakalayan hikayelerikarimin namusu hikayelerikarimi algizli kamera ile karimi yakaladim hikayesikarimin ihanetiEsimi Yakaladimhikayealdatan karimi yakaladim hikayelerikarımı aşığıyla yakaladım hikayelerierotik hikayeler karimin annesiKarimi yakaladim hikayelerianneyi baskasiylayakalamahikayekarimi asigiyleahttp:www.hukuki.netshowthread.php111180-Esim-kizimi-annesine-birakmis-baska-sehirde-ahlaksiz-bir-birliktelik-suruyor
Forum