işyerim bana mayıs ayında tokatta işletme müdürü iken istanbula zorla müdür yardımcısı olarak gönderdi git yada istifa et dediler bununla ilgili herhangi bir evrakla da yeni görevimi tebliğ etmediler. ben istanbula gittim. burada önce işletme şef yardımcısı olarak geceden sorumlu yaptılar sonra beni bir alt kademe personelinin görevini bana yaptırmaya başladılar. istanbulda 5 ay çalıştım sonrasında bana ekim aynın sonunda gebzeye gideceksin dediler bende gitmiyorum dedim o zaman istifa et dediler bende etmiyorum siz çıkartabilirsiniz dedim. sonra 1 hafta istanbulda çalıştıktan sonra bana bu sefer trabzona gideceksin üst üste iki yeri kabul etmezsen bu sefer biz çıkartıcaz seni dediler ve sonrasında bana gidersem ek ödemelerle motive edileceğim ve şirketin artık bana karşı görüşünün değişeceğini söyleyerek 4 kasımda trabzona gönderdiler herhangi bir evrak vermeyerek burada bana söz verilen ek ödemelerin hiç biri ödenmediği gibi ben 1 ay boyunda otelde kalmak zorunda kaldım ve onlara artık sözlerini tutmaları gerektiğini söyledim. o anda taradıma eşcinsel suçlaması yapılarak sen eşcinselsin ya kendin istifa edersin yada herkes bilir bu vakitten sonra sen hiç şantiyemize sokulmayacaksın. diyerek sözleşme bitiş tarhi olan 31 aralığa kadar 2 tane yıllık alacağımı verdiler ve beni şirkete sokmuyorlar. bu konuda şahitlerim var mobbing davası acabilirmiyim yardım edebilirmisiniz