merhaba arkadaşlar;

geçen yıl ruhsatı olmayan var denilen bi projeye girdim topraktan.. fakat 1 yıl oldu 2014 de teslim olacağı söylendi faaliyet falan yoktu derken toprak sahibiyhle anlaşmazlıklar üzerine iptal oldu proje.. elimizdeki sözleşmelerle kalakaldık tabii. sözleşmeyi verip karşılığında verdiğimiz paranın geçen süreçteki yasal faizli tutara karşlık senet verildi. fakat sözleşmede de yazdığı gibi 6 ay sonrasına yazılmıştı senet.. açıkcası ben bu projeye hiç iyi gözle bakmıyodum baştan beri.. eşimin ısrarları üzerine girdim ve para benim ailemden kalmıstı mirastı yani eşimin hakkı yoktu.. ona lafları ısrarları üzerine bu durumdayız sonuç itibariyle.. ben suan hamileyim ve gece gündüz kafayı yemek üzereyim. çeşitli sitelerde magdurlar sürekli haberleşme içinde ve yazılanları okudukça daha kötü oluyorum. senetlerin ödenmediğini söyleyen bi sürü insan var ortalıkta kimse parasını alamıyor. eşimle sürekli kavga ediyoruz ben ve bebeğim çok etkilendik bu duruumdan. bu firmaya yada şahsa maddi ve manevi tazminat davasında bulunabilir miyim ve dava ne zaman sonuçlar cevaplarsanız sevinirim. bir de elimde senet var fakat ödemesi subat 2014de. bu tarihten önce savcılığa suç duyurusunda bulunabilir miyim. ruhsatı olmayan yeri var diyerek sattılar ve biz magdur olduk çünkü. şimdiden teşekkür ederim..