Al yada öde sözleşmesi gereği BOTAŞ almadığımız kullanmadığımız yaklaşık 10 milyar tl lik doğal gazın parasını Rusya ya ödeme durumunda yetmedi! Iraktan da doğal gaz alacağız alıp ta ne mi yapacağız enerji fazlası yüzünden kömür santrallerini kapatıp doğal gaz santralleri kuracağız, kömürden siyah kalemler yapacağız, çari açığa tavan yaptırıp üretmeden tüketeceğiz peki onca kömür ocağı ne olacak istihdam katma değer ne olacak? bedava kömürün yanına iki paket makarna al sana istihdam al sana sosyal devlet.

Gerçi memleketin başında aydınlarımızın önünde muhalefetin aklında daha önemli konular var
-Paket
-Suriye
-Mısır
-Kadın hakları
Nedir bu paket ya
1andımız kalkıyor
-Erbakan hocanın dediği gibi sen Türküm Doğruyum dersen demeye zorlarsan birileride Kürdüm doğruyum der
Hay andını!
2daraltılmış seçim bölgesi
AKPye yararmış sayın muhalefetçilere göre ne münasebet muhalefetin saltanatı parti başkanlarının diktası sarsılacak 100.000 seçmenlik bölgede sade vatandaşın bağımsız vekil olma imkanı oldukça yüksektir parti başkanları tepeden inme isimleri ile vekil ve halk arasına uçurum koyamacak. Vekiller artık seçmenini temsil edecek
3Baş örtüsü
-Benim bir kedim var adı boncuk bana musallat olmaya kalktı mı bir oyuncağı vardır atarım önüne! türlü taklalar açar bir o yana bir bu yana kendinden geçer işte bizim muhalefetin önüne at baş örtüsünü kendinden geçer bizim insanımız da baş örtüsü afyon etkisi yapıyor biraz ayıldı mı daya afyonu!
4
5.......