ii akşamlar...ben kısa sure önce bi trafik kazası yaptım yolda durmus tam dönerken karsıdan gelenlerı farketmedm motra ortdan vurdum ve üzerinde ki 2 kişi yere düştü.motor sürücüsünn durumu ii arkasındaki yolcunn da bacagında bir ezik oluştu.motor sürüsünn ehliyeti yoktu motorun plkası ruhsatı felan yoktu.aracımda hasar meydana geldi polis raporuna göre suçlu ben bulundum.taraflar sikayetci olmadı hata bende oldugu için motorun sahbn cezasını uzlaşma sorunu olmasın dıye ödedim motor sürücüsü ile anlaştm fakat 2 gun sonra diğer hafif yaralanan motorun arkasn da olan sahıs evden birini arayarak magdur oldugunu para yuklu miktarda talep ettiğini söylemiş kazayı yapan benım ama ailemde kileri arayıp vermessem mahkemeye gideceğini söylemiş.fakat bu sahıs kaza raporunda ben şikayetci değilim diye uzlaşma kagıdına imza attı sonradan 1 hafta raporlu oldugu halde farklı hastanelere gdp muayene olmus onların paralarını ve çalşmadıgı gnlern paralaarını ailemdekilerden talep etmiştir.ve mahkemeye vereceğini söylemiş sizce ne olur bunun sonucu merak edıyrm cezayı karsı tarafın acması nasıl olur yada ben mi açsam yada bu surece girmeden karsı tarafı tehdıt etsem yada darp etsem ne olur...yardımcı olursanz cok sevinirim yorumlarınızı beklıyorum....