Arkadaşlar bir bankadan konut kredisi kullandım ve çeşitli kalemlerde benden masraf kestiler, bende borcumu erken kapatmama müteakip tümünü tüketici hakem heyetine şikayet ettim.hakem heyeti konut kredisi için yeniden yapılandırma ve FEK ücretinin iadesine karar verdi,toplam bedel olan 1.437 TL yi banka iade etmedi,(hakem heyeti bağlayıcılık üst sınır 2013 yılı 1.191 TL)..Ayrıca yine aynı bankadan çeşitli tarihlerde 4 ayrı tüketici kredisi çektim ve 4 ayrı dosya masrafı aldılar.bende hem konut hemde tüketici kredisi için bankayı mahkemeye verdim, bu arada ayrıca tüketici hakem heyetine tüketici kredilerinin dosya marafları için dilekçe vermiştim.şubat 2014 tarihinde mahkeme duruşma tarihi verdi, .bu arada tüketici hakem heyeti tüketici kredilerinden dolayı alınan dosya masraflarının tamamı için toplam 630 TL nin iadesine karar verdi.ancak banka yine bu kararada uymadı 15 gün geçti, ödemeyi yapmadı.şimdi ben tüketici kredisi dosya masraflarına ait tüketici hakem heyeti kararınıda mahkeme dosyasına ekletmek istiyorum. birincisi ; sizce bu davayı kazanabilirmiyim.ikicisi tüketici hakem heyeti kararını duruşmadamı vereyim yoksa öncesinde bir dilekçe ile dosyasına ekleteyimmi.birde mahkeme esnasıda nasıl hareket edilmeli değerli görüşleriniz için teşekkür ederim..