2009 yılında 2 adet bankaya ödemelerimle ilgili sıkıntı yaşadım,
borçlarımla ilgili avukatlardan ödeme emri geldi,
aynı yıl içinde durumumdaki düzelme neticesi 2 ayrı bankanın
avukatları ile anlaşıp borcumu birine 2 birine 4 taksit halinde ödeyip kapattım..

ticaretle uğraşmamdan dolayı çeşitli bankalarda hesaplarım bulunmakta,
sürekli çalıştığım 1 banka olduğundan diğer hesaplarımla ilgili bir işlemim olmamakta idi,
taki geçen ay finansbanktaki hesabımda bulunan kredi limitini kullanmak istememe kadar,
kredi limitimin blokeli olduğunu öğrendim,araştırdığımda 2009 yılında kapattığım borçlarımla ilgili
bu evukat arkadaşlar bankalara yazı göndermiş fakat borcu ödemiş olmama rağmen dosyayı kapatmamış,
dosya takipsizlikten düşmüş,kendileri ile görüştüğümde bize harç ödeyeceksin bizde yazı çıkaracağız derler,
ben zaten benden istedikleri kadar parayı onlara ödemişim? bunu yapmak onların görevi değilmi?
bu nasıl bir şark kurnazlığı,bugüm ykb bankasına uğradığımda ordaki hesaplarımında blokeli olduğunu gördüm,
takipsizlikten 2 yıl önce düşmüş dosya ile ilgili banka hesaplarında halen bloke olması anormal bir durum değilmidir,
bu avulat arkadaşların 3 kuruş fazla ödemeyelim zihniyeti ile yaptığı davranış neticesi ben şimdi kredi kullanamıyorum,
bunun hukuki yaptırımı nedir benim zararımı şimdi kim karşılayacak,ödemelerimi yapamadım ne olacak şimdi,
bankalara ne anlatsan anlamıyor hesapta bloke var biz kaldıramayız alacaklı yazı gönderecek diyor,
avukat masrafları öde yazı yazarıx diyor adalet denilen şey bumu ben borçlarımı ödeyeli 3 yıl oluyor..
parayı kullanmak yerine gidip dürüstçe borcumuzu ödemiş olmakmı bizim suçımuz..