merhabalar
çalıştıgım kadro : fizik tedavi teknikeri ( önlisans )
şuan okudugum okul : Sağlık bilimleri fakültesi ( fizik tedavi ve rehabilitasyon)(lisans )

3 eylülde doğuda bir devlet hastanesine sağlık teknikeri olarak atandım ve göreve başladım.Aynı hafta içinde eğitimden dolayı tayin başvurusunda bulundum ve okulumun oldugu yere tayinim yapıldı.Tayinim oldugu yerin İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ile görüşüp okulumun şu semte oldugun belirtim ve en yakın hastaneye verilmemem için ricada bulundum ve kabul edildi. Okulum ile çalıştıgım hastane arası toplam 40 metre ( çok yakın aynı bahçe içindeler ) buraya kadar herşey yolunda gitti.

Resmi olarak hastaneye girişimi yaptım ve derslerim toplam 12 saatı kaplıyor haftalık.mesai ise haftalık 40 saat.Baştabib başvuruda bulundum. toplam 12 saat derse gireceğimi bu 12 saatlık kayıp için bana ek mesai ayırmasını ilettim fakat Baş hekim bunu kabul etmedi. sebebi ise akşam çalıştıracağı bir birimin olmaması.lütfen bu konuda ne yapabileceğimi ve Sağlık bakanlıgının verdiği il müdürlüğünün kabul gördüğü bu hakkı nasıl kullanabilirim bu konuda yardımızı beklıyorum. SAYGILARIMLA