Browsing posts tagged: Zemin
Juncker: Ankara, AB müzakerelerinin çökmesi için zemin yaratıyor

Avrupa Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker, Türkiye halkına her zaman yardım eli uzatmaya hazır olduklarını fakat Türkiye hükümetinin attığı adımlarla AB ile müzakerelerin çöküşü için zemin yarattığını ifade etti.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

“Artan küresel rekabet, yeni küresel ittifakların kurulmasına zemin hazırlıyor”

ICC Türkiye’nin 62’inci Genel Kurulu’nda konuşan ICC Türkiye Milli Komitesi ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, hem içeride hem de dışarıda pek çok çalkantılı gelişmenin yaşandığı bir seneyi geride bıraktıklarını belirterek, “Tüm bu olumsuz gelişmelere ve detaylar...

Selcan Taşçı: Askeri darbe için zemin hazırlandı!
Selcan Taşçı: Askeri darbe için zemin hazırlandı!

Anayasa Mahkemesi’nin bireysel başvuruları bir an evvel değerlendirmesi ve Balyoz yargılamasından doğan mağduriyetin daha da katmerlenmemesi için yapılan basın açıklaması sırasında tanıştık; adı Pelin İskender detaylar...

Ordu-Giresun Havaalanı için Zemin Etüdü

Ordu’nun Gülyalı ilçesinde bir ay önce temeli atılan ve Türkiye’nin ilk denize kurulacak havaalanı olacak Ordu-Giresun Havaalanı ile ilgili zemin etüdü çalışmaları yapılıyor.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Reflü kansere zemin hazırlıyor!

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Genel Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ahmet Balık, uzun süre reflü olan kişilerin yemek borusunun içini döşeyen epitel tabakanın değişime uğrayarak kansere zemin hazırlayabileceğini söyledi.

Prof. Dr. Balık, AA muhabirine detaylar...

Zemin Etütlerine Mühendis Güvencesi

Jeoloji Mühendisleri Odası ile Bornova Belediyesi arasında zemin etütleri konusunda protokol imzalandı. Bundan sonra Bornova’da yapılacak inşaatlarda belediye ile birlikte Jeoloji Mühendisleri Odası’nın da onayı aranacak.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...