Browsing posts tagged: yoga
Uluslararası Yoga Günü Nişantaşı Sanat Parkı nda Kutlandı

Uluslararası Yoga Günü Nişantaşı Sanat Parkı’nda kutlandıİSTANBUL,(DHA)- YOGA tutkunları, 21 Haziran Uluslararası Yoga Günü’nü Nişantaşı Sanat Parkı’nda yoga yaparak kutladı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Putin’den Yoga sözü
Putin’den Yoga sözü

Spor tutkunluğu ile bilinen Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Hindistan Başbakanı Narendra Modi’ye yoga yapacağı sözü verdi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Dünya Yoga Günü: ‘Yoga İslam’a aykırı mı?’ tartışması

Hindistan bu yıl ilk kez bugün Uluslararası Yoga Günü’nü kutluyor. Dünyanın dört bir yanında binlerce insan aynı anda yoga yapıyor. Ancak bu özel günün hazırlıkları ülkedeki Müslümanların bir kısmını rahatsız etti. “Yoga İslam’a uygun değil” detaylar...

Hindistan’da yüz binlerce memura ücretsiz yoga dersi

Hükümet, üç milyon memura ve ailelerine haftanın altı günü bedava yoga dersi verileceğini açıkladı. Uygulama 1 Nisan’da başlayacak.

Orijinal haber kaynağı için; BBCTurkce.com detaylar...

Yoga Artık İlkokullarda da Yayılmaya Başladı

Eğitmenler, öğrencilere, matematik, coğrafya ve tarih gibi konuların yanısıra yoga öğretmenin, onları, kavgalardan, sokak çetelerinden uzak tutacağına inanıyor.

Öğrenciler önce ödevlerini tamamlıyor, ardından meditasyon ve yogaya başlıyor.

Janaisa Brown 9 detaylar...

Yoga gurusuna polis engeli
Yoga gurusuna polis engeli

Hindistan polisi, ülkenin kronik yolsuzluk hastalığının sökülüp atılması gerektiğine dikkati çekmek, hükümeti bu konuda ciddi adımlar atmaya zorlamak amacıyla taraftarlarıyla birlikte detaylar...

Yoga ustasının grevi engellendi

Hindistan polisi, ülkenin kronik yolsuzluk hastalığının sökülüp atılması gerektiğine dikkati çekmek, hükümeti bu konuda ciddi adımlar atmaya zorlamak amacıyla taraftarlarıyla birlikte süresiz açlık grevine başlayan ruhani yoga lideri Baba Ramdev’i, eylem alanından detaylar...

Hintli yoga gurusu Ramdev, ölüm orucunda

Hindistan’ın tanınmış yoga gurusu Swami Ramdev, Hint hükümetini yolsuzlukla mücadele için harekete geçirmek amacıyla, bugün başkent Yeni Delhi’de “ölüm orucuna” başladı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...