Browsing posts tagged: Yavuz
Faik Yavuz: “Hukuk, sadece devletin değil, ekonominin de temeli”

TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz, Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit ve Türkiye Adalet Akademisi Başkanı Yılmaz Akçil’ın da yer aldığı, TOBB İkiz Kuleler’de düzenlenen ‘Türk hukukunda istinaf reformu sonrası Yargıtay’ın temyiz incelemesi kapsamında detaylar...

Faik Yavuz, Hedef Pazar Çin toplantısına katıldı

TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz, TİMAKADEMİ tarafından Ekonomi Bakanlığı Konferans Salonu’nda düzenlenen Hedef Pazar Çin Toplantısına katıldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Faik Yavuz Türkiye Arnavutluk Tarım İş Forumu’na katıldı

TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından Tiran’da düzenlenen Türkiye-Arnavutluk Tarım İş Forumuna katıldı. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ve Arnavutluk Tarım, Kırsal Gelişim ve Su Yönetimi Bakanı detaylar...

Faik Yavuz, TUSAF 13. Uluslararası Kongresine katıldı

TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz, Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu (TUSAF) tarafından Antalya’nın Serik ilçesi Belek Turizm Merkezinde düzenlenen TUSAF 13. Uluslararası Kongre ve Sergisinin açılışına katıldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Yavuz Selim Demirağ: Fiyasko…
Yavuz Selim Demirağ: Fiyasko…

Fırat Kalkanı adı verilen operasyon 24 Ağustos’ta başlamıştı. Düğün-bayram ile Suriye’ye detaylar...

Faik Yavuz, Bitkisel Yağ Sanayicileri Derneği Genel Kurulu’na katıldı

TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz, Bitkisel Yağ Sanayicileri Derneğinin (BYSD) 38. Olağan Genel Kurul Toplantısına katıldı.

Orijinal haber kaynağı için; TOBB Manşet detaylar...

Faik Yavuz, Bakü’de Azerbaycan – Türkiye Tarım Forumu’nda konuştu

T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ve Azerbaycan Tarım Bakanı Haydar Asadov’un başkanlığında Azerbaycan’ın Başkenti Bakü’de Azerbaycan – Türkiye Tarım Forumu gerçekleştirildi. Söz konusu Forumda, TOBB’u; Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz detaylar...

Faik Yavuz, Taşınır Rehni Lansmanı’na katıldı

TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz, Gümrük ve Ticaret Bakanlığında düzenlenen Taşınır Rehni Lansmanı toplantısına katıldı.

Orijinal haber kaynağı için; TOBB Manşet detaylar...

Faik Yavuz, MÜSİAD Gala Yemeğine katıldı

TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz, MÜSİAD Ankara Şubesi’nin 22. Olağan Genel Kurul Gala Yemeğine katıldı.

Orijinal haber kaynağı için; TOBB Manşet Haberleri detaylar...

Faik Yavuz, Türk Tasarım Danışma Konseyi toplantısına katıldı

TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında düzenlenen Türk Tasarım Danışma Konseyi 15. Toplantısı’na katıldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Faik Yavuz Türkiye – Ukrayna Tarımsal İş Forumu’na katıldı

TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz, Ukrayna Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğnde Kiev’de düzenlenen Türkiye-Ukrayna Tarımsal İş Forumu’na katıldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Yavuz, Ankara’nın başkent oluşunun 93. yıl dönümü resepsiyonuna katıldı

TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz, Ankara’nın başkent oluşunun 93. yıl dönümü dolayısıyla, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in ev sahipliğinde, Gençlik Parkı Kabul Salonu’nda düzenlenen resepsiyona katıldı.

Orijinal haber detaylar...

Faik Yavuz, Washington’da düzenlenen toplantıya katıldı

TOBB ve ABD Ticaret Odası tarafından Washington’da, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Apple, Ford, Dow, PhrMA, Cargill, Abbvie, Boston Scientific, Brambles, DHL, UPS gibi ABD’li şirket temsilcilerinin katılımıyla bir toplantı düzenlendi.

Orijinal haber kaynağı detaylar...

Faik Yavuz TÜRMOB Genel Kuruluna katıldı

TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz, Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) 22. Olağan Genel Kurulu’na katıldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Tuğgeneral Yavuz Çelik tutuklandı
Tuğgeneral Yavuz Çelik tutuklandı

Daha önce adli kontrol şartıyla serbest bırakılan eski Washington Silahlı Kuvvetler Ataşesi Tuğgeneral Çelik, yeniden detaylar...

Yavuz Sultan Selim Köprüsü açıldı

Mayıs 2013’te temelleri atılan İstanbul Boğazı’nın üçüncü köprüsü Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu resmi törenle açıldı. Toplam uzunluğu 2 bin 164 metre olan köprü, üzerinde raylı sistem bulunan dünyanın en uzun asma detaylar...

Faik Yavuz Türkiye-Gürcistan Tarımsal İş Forumu’na katıldı

TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik başkanlığında Tiflis’te gerçekleştirilen Türkiye-Gürcistan Tarımsal İş Forumu’na katıldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Faik Yavuz, Tüketici Akademisi Projesi tanıtım toplantısına katıldı

TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz, JW Marriott Otel’de düzenlenen, Tüketici Akademisi Projesi’nin tanıtım toplantısına katıldı.

Orijinal haber kaynağı için; TOBB detaylar...