Browsing posts tagged: verebilir
Barajlar Amazon’a ‘kalıcı hasar verebilir’

Biliminsanları, bölgedeki büyük baraj inşası programı uygulanırsa, Amazon Havzası’na önemli boyutlarda ve geri döndürülemez zararlar vereceğini söyledi. Uzmanlara göre çoğu endemik binlerce tür risk altında.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Economist: Türkiye’nin Rusya’ya yanaşması ona zarar verebilir

Economist dergisinin bu haftaki sayısında Türkiye ile Rusya ilişkilerine değinen bir makale yer alıyor. Makalede darbe girişiminden sonra Rusya yanlılarının ordu içerisindeki etkisinin arttığı söyleniyor, ancak Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Rusya lideri Putin’in ilişkilerinden detaylar...

DERGİ – Vitamin hapları neden zarar verebilir?

Ömrü uzatma ve yaşlanmayı önleme amacıyla birçoğumuz haplarla vitamin takviyesi yapıyoruz. Oysa bunların bir işe yaramadığı gibi zararlı da olabileceği belirtiliyor.

Orijinal haber kaynağı için; BBC detaylar...

FT: Syriza, Avrupa’daki benzer partilere ilham verebilir

Financial Times gazetesi, Yunanistan’daki seçimlerde Syriza’nın çok önemli bir zafer elde ettiğini vurguluyor ve bu durumun Avrupa’daki benzer partilere ilham olabileceğini öne sürüyor.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

“Bilinçsiz paylaşım sıkıntı verebilir”

AVRUPALI Türk Demokratlar Birliği (UETD) Frankfut’ta bilinçli medya kullanımı konusunda bir seminer düzenledi. Seminerde konuşan avukat Elif Pınar, aileleri sosyal medya konusunda uyararak, “Çocuk ve gençlerimiz kendilerine ait özel fotoları sosyal medyada bilinçsizce detaylar...

Yılanlar depremi önceden haber verebilir mi?

Samanyolu Haber TV’de Haber Ekranı’nda artan yılan vakaları ve yaşanan depremle…

Türkiye’nin dört detaylar...

‘Herkes hesap verebilir olmalı’

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın, MİT yöneticilerini ifadeye çağıran Cumhur…

Hukukçular, detaylar...