Browsing posts tagged: Telefonunu
Trump Obama’yı seçimden önce telefonunu dinlemekle suçladı

ABD Başkanı Donald Trump, eski başkan Barack Obama’yı başkanlık seçimlerinden bir ay önce telefonunu dinlemekle suçladı. Obama’dan konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmedi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Hollandalı polislerden ‘telefonunu gel al’ selfiesi

Amsterdam merkez karakolda görevli iki polis sokakta buldukları cep telefonu ile selfie çekerek, telefonu kaybeden kişinin Facebook hesabına yükledi. Polisler, Facebook’a “telefonunu gel al, bizi kendi numaran ara yazdı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Rehine operasyonu: Saldırgan telefonunu açık unuttu

Fransa’da dün bir Yahudi süpermarketinde 20 kadar kişiyi rehin aldıktan sonra polisin düzenlediği operasyonla öldürülen Amedy Coulibaly’nin bir televizyon muhabiriyle konuştuktan sonra telefonunu açık unuttuğu belirtildi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Komando hareketleriyle camide uyuyan vatandaşı cep telefonunu çaldı!

Ankara’da bir camide ders çalıştığı esnada uykuya dalan vatandaşın cep telefonu, komando hareketleri yapan hırsız tarafından çalındı. Hırsızın cep telefonunu çalmak için cami içinde yaptığı ‘pes’ dedirten hareketleri kameraya yansıdı.

Orijinal detaylar...

Türkler Cep Telefonunu Artık Eğlenmek için Kullanıyor

İzlesene.com istatistiklerine göre, cep telefonu kullanıcıları cihazları üzerinden video izlemeyi sevdi. Gün boyu en çok akşam 19.00 ile gece 01.00 arasında video izleyen Türkler, gündüz saatlerinde ise en çok, öğle tatiline denk gelen 12.00-13.00 saatlerinde video izleyerek detaylar...