Browsing posts tagged: tecavüz
İspanya’da Tecavüz Davasına ‘Hafif Ceza’ Öfkesi

İspanya’da bir mahkemenin tecavüzle suçlanan beş kişinin cezasını hafif bulan öfkeli İspanyollar Perşembe günü sokakları doldurdu

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Adana – Küçük Kıza Tecavüz Etmek İstedi, Fark Edilince …

Küçük kıza tecavüz etmek istedi, fark edilince çıplak kaçarak kurtulduADANA’da sokak düğünü sırasında düğün sahibinin evinde 3 yaşındaki kıza tecavüz etmek isteyen, Sedat K. (20), fark eden vatandaşlar tarafından linç edilmek istendi.

Orijinal haber kaynağı detaylar...

‘Oğlumun gözlerine baktığımda bana tecavüz eden adamı görüyorum’

Catherine, tecavüze uğradığı kişiden hamile kaldı ve çocuğu doğurma kararı aldı. Kararı ve sonrası için “Benim için doğru bir karardı, herkes için olmayabilir” diyor.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Kuzey Kore’de kadın askerlere ‘tecavüz ediliyor’

Ülkeden kaçan eski bir kadın asker, dünyanın en büyük dördüncü ordusunda stres ve beslenme yetersizliği nedeniyle kadınların regl olamadığını, tecavüzün ise pek çok kişi için hayatın bir parçası olduğunu söylüyor.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Hindistan: Polis anne ve baba kızlarının tecavüz zanlılarını yakaladı

Hindistan’da polis toplu tecavüze uğrayan 19 yaşındaki genç bir kadının şikayetini ciddiye almayınca, her ikisi de polis olan anne ve babası saldırının zanlılarını yakalayıp bir karakola teslim etti.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Kıllı bacaklarıyla reklamda oynayan İsveçli modele tecavüz tehdidi

İsveçli model Arvida Byström, bir reklamda kıllı bacaklarıyla görünmesinin ardından tecavüz tehditleri aldığını söyledi. Byström reklamın YouTube’da yayınlanmasının ardından bir çok taciz mesajı aldığını belirtti.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Büyücünün tavsiyesi üzerine eşeği tecavüz ettiğini itiraf etti

Güney Afrika’nın Doğu Kap kentinde yaşayan 23 yaşındaki Ntando Mankungwini, büyücünün tavsiyesi üzerine daha kuvvetli olmak için eşeğe tecavüz etmeye karar verdi. İki eşeği arkadaşlarının yanından ayıran genç adam, birisine tecavüz ederken yakalandı. Eşeklerin detaylar...

Hindistan’da mahkeme tecavüz cezasını bozdu: Cılız bir hayır, evet demek olabilir

Hindistan’da bir mahkeme, bir film yönetmeninin aldığı tecavüz cezasını “cılız bir hayır, rıza göstermek anlamına gelebilir” diyerek bozdu: Kadınların ‘hayır’ derken aslında ‘evet’ demek istedikleri örnekler yok değil.

Orijinal detaylar...

Babasının iş arkadaşları tecavüz etmişti! Hamile kalan 13 yaşındaki çocuğun bebeği öldü

Yüksek mahkemenin ısrarı ile yapılan kürtaj ameliyatında doğan bebek cuma günü yoğun bebek ünitesine alındı. Bebeğin pazar günü öldüğü açıklandı. BBC Türkçenin aktardığına göre,  1,8 kilo doğan bebeğin solunum yetmezliğinden öldüğü belirtiliyor. Adı detaylar...

Hindistan’da Tecavüz Kararı Şiddete Yol Açtı

Hindistan polisi ülkenin kuzeyinde “sözde guru”nun mahkeme tarafından iki müridine tecavüzden suçlu bulunmasının ardından çıkan şiddet olaylarında en az 12 kişinin öldüğünü açıkladı

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Tecavüz sonucu hamile kalan 10 yaşındaki kız çocuğu doğum yaptı

Hindistan’da bir akrabasının tecavüzü sonucu hamile kalan 10 yaşındaki kız çocuğu doğum yaptı ve bir kız bebeği dünyaya getirdi. Yüksek Mahkeme, bu kişinin kürtaj yapmasına izin vermemişti.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Hindistan’da kürtaj olmasına izin verilmeyen tecavüz sonucu hamile kalmış olan 10 yaşındaki kızın hikâyesi

Hindistan’da 10 yaşında bir kız çocuğunun tecavüz sonucu hamile kalması hem ülkeyi hem de dünyayı ayağa kaldırdı. Yüksek mahkeme kürtaja izin vermiyor. BBC’den Geeta Pandey, kızın hikâyesine dair parçaları birleştirdi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Öz kızına tecavüz eden babaya 45 yıl hapis
Öz kızına tecavüz eden babaya 45 yıl hapis

ESKİŞEHİR'de 44 yaşındaki İ.T., şu an evli olan 22 yaşındaki öz kızı Z.A.'ya tecavüz ettiği detaylar...

‘Tecavüz sırasında çığlık atmadı’, zanlı aklandı

İtalya’da tecavüzle suçlanan bir adam, tecavüze uğradığını söyleyen kadının çığlık atmaması nedeniyle aklandı. Kadın hakkında iftira davası açılırken, Adalet Bakanlığı inceleme başlattı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

BM: Libya’daki çocuk göçmenler şiddet, tecavüz ve köleliğin pençesinde

UNICEF son raporunda pek çok çocuğun insan kaçakçılarının elinde şiddet ve cinsel taciz mağduru olduğunu söyledi.

Orijinal haber kaynağı için; BBC Turkish – Haberler detaylar...

Malmö, Avrupa’nın ‘tecavüz başkenti’ mi?

İngiltere’de UKIP partisinin eski lideri Nigel Farage, göçmen karşıtı politikalarını savunmak için ABD Başkanı Trump gibi İsveç’i örnek gösterdi ve ülkenin üçüncü büyük kenti Malmö’nün “Avrupa’nın tecavüz başkenti olduğunu” söyledi. detaylar...