Browsing posts tagged: Şirketlerine
Radikalizmle mücadele etmeyen teknoloji şirketlerine vergi cezası çağrısı

İngiltere İçişleri Bakanlığı Güvenlikten Sorumlu Bakan Yardımcısı Ben Wallace, “terörizm ve radikalizmle mücadele etmeyen” terör şirketlerine vergi cezası verilmesi gerektiğini söyledi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Trump ın Şirketlerine 16 Ayda 596 Milyon Dolarlık …

ABD Başkanı Donald Trump, şirketlerinin geçen yılın başından itibaren 16 ayda en az 596 milyon dolar gelir elde ettiğini ve en az 315 milyon dolar borcu olduğunu bildirdi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

15 Temmuz Anıtı’nın mermerlerini veren iş adamının şirketlerine FETÖ’den el konuldu
15 Temmuz Anıtı’nın mermerlerini veren iş adamının şirketlerine FETÖ’den el konuldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatıyla yapımına başlanan “15 Temmuz Şehitler Anıtı”nın mermerinin de, FETÖ soruşturmaları kapsamında kayyum atanan bu şirketlerden alınmıştı.

İlaç şirketlerine aşırı fiyat suçlaması

İlaç firmaları Pfizer ve Flynn Pharma bir epilepsi ilacı için “aşırı ve haksız” fiyat talep etmekle suçlandı. Şirketlerin, pazardaki hakim durumlarını kötüye kullandıkları tespit edilirse, yıllık satışın % 10’una kadar para cezasına detaylar...

2014-28 sayılı Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası Poliçeleri Düzenlenirken Şirket Nevi Değişiklikleri ve Leasing Şirketlerine Kayıtlı Araçların Mülkiyet Devirlerine İlişkin Sektör Duyurusu

2014-28 sayılı Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası Poliçeleri Düzenlenirken Şirket Nevi Değişiklikleri ve Leasing Şirketlerine Kayıtlı Araçların Mülkiyet Devirlerine İlişkin Sektör Duyurusu ekte yer almaktadır.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Amerikan Hükümeti Kredi Kartı Şirketlerine Karşı Dava Açtı

Obama yönetimi Amerika’nın en büyük üç kredi kartı şirketini mahkemeye verdi.

Visa, Master Card ve American Express, işletmelerin müşterilerine kart komisyonu miktarında indirim yapmalarına izin vermemekle suçlanıyor.

Haberlere göre Visa ve Master Card bakanlıkla detaylar...